Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milligest tablettával pozitív...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milligest tablettával pozitív tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Sajnos elég sok rosszat olvastam róla, pattanások, libidó csökkenés. Eddig Jangeeat szedtem, semmi baj nem volt vele, de már nem gyártják ezért váltanom kell.

Milligestet írt fel az orvos. Nagyon félek hogy valami mellékhatás kijön :S

Egyébként az orvos azt mondta, szedjem be a maradékot a Jengeeből, jön a szünet, aztán a menses, és utána folytassam ezzel az új gyógyszerrel. Másoktól pedig azt hallottam, hogy jön a tabiszünet, és ahogy megjön a menses szedjem az első szemet.

most nem nagyon tudom mit tegyek:S folytassam ahogy folytatnám csak a Milligestel(ahogy az orvos mondta) vagy szedjem a mensi első napjától...


2011. aug. 18. 20:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Én 1 éve Milligestet szedek, nincs tőle semmi bajom, nincs libidó csökkenés, pattanások sem, sőt segített, hogy letisztuljon az arcom. Nem is híztam tőle, szóval csak jót tudok róla mondani. Viszont ezek a dolgok egyéntől függenek. Lehet nálad előjön valamelyik ezek közül, ilyen esetben kérd meg az orvost, hogy írjon fel mást.

Nem tudom, hogy hogyan kéne beszedned, de nézd meg a betegtájékoztatót mindkét gyógyszernél hátha ír valamit, egyébként én az orvos tanácsát követném, de ebben nem tudok biztos tanácsot adni.

2011. aug. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ja, még annyit, hogy vannak a neten nőgyógyászok akiktől lehet kérdezni fórumon. Ha nagyon tanácstalan vagy akkor keress rá ezekre és kérdezd meg. Nekem egyszer ez segített.
2011. aug. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

köszönöm:) most megnyugodtam egy kicsit

a tájékoztatóban írta azt hogy ha váltok más tabiról akkor várjam meg a szünetet és a vérzés első napján vegyem be az új gyógyszert(azaz ezt) az orvos meg ugye mást mondott...majd még felhívom vagy utánajárok a neten:)

a Jangee mellett pedig semmi mellékhatás nem jött ki nálam..remélem akkor itt se.

2011. aug. 18. 21:47
 4/13 anonim ***** válasza:
Én ma vettem be az első szem milligest-et, eddig nem volt mellékhatás :) egyébként én is izgulok, mert sok rosszat olvastam róla...remélem nem lesz mellékhatás meg semmi...
2011. aug. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

nekem másfél hét múlva kéne kezdenem:)

tudnál írni majd még róla, ha van valami?:) ha valami jó vagy rossz tapasztalat időközben

2011. aug. 18. 22:29
 6/13 anonim ***** válasza:
persze :) eddig annyit tudok mondani, hogy a hasam már nem görcsöl, pedig végig szokott. Hogy ez most ennek köszönhető e vagy nem ,azt nem tudom ...de majd írok, ha lesz valami :)
2011. aug. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
köszi köszi:)
2011. aug. 19. 22:24
 8/13 anonim ***** válasza:
ma vettem be az 5.szemet..nem tudom, hogy mikor kéne vminek jelentkezni, de nálam eddig minden rendben van :)
2011. aug. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
na akkor örülök..:)
2011. aug. 26. 00:36
 10/13 kriszti78dk válasza:
5 éve szedem,kicsit jobb lett a vérképem,miután átálltam a Graciálról.Viszont híztam 10 kilót.
2011. aug. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!