Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 4 hónapja nem jön meg a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4 hónapja nem jön meg a vérzésem és amikor szeretkeztünk időbenkivette, illetve szedem a fogamzásgátlót és semmilyen tünet nem utal hogy terhes lenné mint az elöző babánál. Az elmult félévben rengeteget idegeskedtem minden nap. Attól terhes lehetek?

Figyelt kérdés
Terhes lehetek?
2013. jan. 15. 15:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Hm... 4 hónap? Már a másodiknál orvoshoz kellett volna fordulnod.
2013. jan. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen tudom csak olvastam olyat hogy 2 hónapja nem jött meg neki és utánna meg már igen, gondoltam várok egy kicsit még mert félévi idegeskedés megártott talán? Mindig amikor ideges voltam késett, gondoltam most is de 4 hónap már kezd aggasztani.
2013. jan. 15. 15:14
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mintha nem lehetne tesztet kapni 500ft-ért..
2013. jan. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom hol és mit olvastál, de fogamzásgátló szedése mellett a szünetben megvonásos vérzésnek KELL jelentkeznie. Ezt tudhatnád, hogy ha nem történik meg, akkor ott igenis valami gond van. Talán gyanús lehetett volna az első kimaradás után is, de 4 hónap az baromi sok idő.
2013. jan. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
értem, de veszek tesztet csak rátok is kiváncsi voltam a válaszra mert jókat irkáltok! Amásik a tesom kérdi hogy hassérv vagy köldöksérv miatt is maradhat ki vérzés?
2013. jan. 15. 15:22
 6/8 anonim ***** válasza:
Nincs hozzá köze, a sérv a belek kitüremkedése az izmok között.
2013. jan. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
értem és köszönöm! Elmegyek orvoshz, de nem tudod esetleg mi lehet a gond vagy mire gondojak?
2013. jan. 15. 15:32
 8/8 anonim ***** válasza:
sajnálom a pasidat, az ősi öreg trükköt alkalmazod. De te fogsz vele szívni akkorát, amekkorát kevesen.
2013. jan. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!