Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek nem biztos hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem biztos hogy terhes vagyok? Részletek lenn

Figyelt kérdés

-legutóbbi menzeszem előtt egy héttel petting

-semmi behatolás, de némi ondó (kéztörlés, de nem mosás) után a kezünkről belém kerülhetett

-a menzesz, ami előtt egy héttel történt, megjött, nem pecsételő, hanem átlagos, 5-6 napos, görcsölős, piros vérzés

-a menzesz elmúlása után pár nappal elkezdődtek a "terhességi tünetek": elször hasszúrás, kis görcsök, nehezebbnek érzett még,derékfájás (lehetett beágyazódás??); majd kb 4-5 nap múlva mellfájás: izomlázszerű, oldalt, hónalj fele alul, majd utána még égő mellbimbó-érzés is, talán kicsit el is sötétedett(?), mintha gyulladt lenne, meg nehezebb-

-a méhfájdalmak azóta már sokat csökkentek, alig van. (mert vége a beágyazódásnak??)

-hüvelyváladék kevés, de a 10. napon a menzesz után egy nagyobb adag nyálka, azóta kevés, csak néha egy nagyobb adag fehéres, vizesebb, krémesebb "folyás"

-az "aktus" utáni 17. napon 25ös érzékeny Clear Blue teszt negatív (de ha még csak akkor volt beágyazódás lehet hogy korai?)


Vagy csak bebeszélem ezeket a tüneteket? Volt ilyen aki így volt és terhes lett? Vagy aki csak a tüneteket érezte, a Mellbimbót is...?? Nem érzem, hogy meg fog jönni, bár volt hogy 26 volt hogy 40 napra jött meg. Most a petting utáni menzesztől számolt 16. napon vagyok.


Terhes lehetek? Vélemények? Köszönöm.



2013. jan. 6. 21:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
csak bebeszéled, ha letörölte, akkor mitől estél volna teherbe?
2013. jan. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
testhőmérsékletem ha minden igaz, idáig nem mértem magasabbnak, mint szokott lenni általában
2013. jan. 6. 21:31
 3/15 anonim ***** válasza:

Nagyon valószínű, hogy bebeszéled magadnak. Ha letörölte, akkor szinte lehetetlen, hogy utána ondó kerüljön beléd. Az oké, hogy 1 ondó elég ahhoz, hogy teherbe ess, de az esélye szinte annyi, mint annak, hogy egy elefánt meghal attól, hogy egy madár rászarik. Ráadásul, ha a 17. napon tesztet végeztél, ami negatív, akkor szinte biztos, hogy nem vagy terhes. Mikor ondó kerül beléd, és az egyesül a petesejteddel, akkor ugyebár az aktustól számítottan max 10 perc alatt megtörténik az "egyesülés". Vagyis kialakul a terhesség. A terhesség 3 napján már kis mennyiségben, de megjelenik az a hormon, amit a teszt kimutat, a 10 naptól már lényeges mennyiségben van ez a hormon a szervezetedben, így akkor már biztosan kimutatja. Vagyis a 17. napon még inkább...


Ez az ára annak, ha valaki "túltájékozódik", mindent beképzel magának.

2013. jan. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

hát hogy nem mostuk meg, csak papírzespivel, így men volt 100%os a "fertőtlenítés",s ez után lehetséges hogy a hüvelyembe került.

+ egyszer lehet hOGY előváladékos lett az egyik kezem,(mikor hm...megfogtam....) ő utána ezt megfogta és belémnyúlt, és ekkor letörlés se volt :SS

2013. jan. 6. 21:38
 5/15 A kérdező kommentje:
de ezek az előtt is éreztem ezeket hogy sokat olvastam volna a témában..... ennyire beképzelhetem....?? félek!!!!
2013. jan. 6. 21:39
 6/15 anonim ***** válasza:
Igen. Beképzelheted. Nem viccből vannak terhességi tesztek. De ha ennyire nem bírod elviselni, menj el nőgyógyászhoz. (Vagy pszichológushoz)
2013. jan. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Várj, összefoglalom, hogy jól értem-e.


1. Nem volt behatolás, vagyis nem "szexeltetek" igazán.

2. Megjött a menzeszed rendesen.

3. Negatív terhességi teszt.


Komoly a kérdés?

2013. jan. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
IGEN KOMOLY :( mert van akinél csak pl sokkal később mutatta ki a teszt, és ha kevés a hcg,akkor a 25ös clearblue még NEM mutatta volna ki. És rendkívül kellemetlenül érzem ezt a mellmimbó égést, fájást!
2013. jan. 6. 22:08
 9/15 A kérdező kommentje:
és volt már példa rá hogy vki terhes lett de megjött neki... :(
2013. jan. 6. 22:08
 10/15 anonim ***** válasza:
Ha terhes akarsz lenni akkor ne itt vitatkozz hogy az vagy hanem szexelj a pároddal, ha nem akarsz terhes lenni akkor meg hagyd a pics*ba, nem vagy terhes!!!
2013. jan. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!