Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lányok, ti hogy vezettétek rá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti hogy vezettétek rá anyukátokat, hogy szeretnétek elmenni fogamzásgátlót felíratni?

Figyelt kérdés
Néhány hónapja időnként találkozgatok egy pasival, és volt, hogy lefeküdtünk, használtunk gumit, de volt h kiszakadt (eseményutáni tablettát kellett bevennem), meg nem volt az igazi... 2 hónapja anyum azt mondta, h ha így folytatom akkor menjek el orvoshoz tablettákért (de eléggé fura stílusban mondta, mintha nem örülne neki). Azóta viszont erről nem esett szó, én viszont szeretném elkezdeni szedni a tablettákat, mert akkor nem kellene soha aggódnom h nem e maradtam terhes véletlenül, sokkal jobban tudnám élvezni. De szeretném ha anyum is elkísérne, főleg h első alkalmam lesz a nőidokinál. Nem tudom, hogy állíthatnék neki oda, mit mondhatnék neki. Tippek?
2013. jan. 15. 22:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Anya, megyünk vérvételre. Fogamzásgátlót szeretnék. 20 évesen írattam... :D


21/N

2013. jan. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ahogy itt a kérdéseket olvasom,sajnos sokan sehogy sem.
2013. jan. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
szerintem lassan kezdd el nagyinak szólítani
2013. jan. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

"anyu, fogamzásgátlót szeretnék szedni"

még örülni is fog neki. (nekem mondjuk nem volt ilyen problémám, anyukám ajánlotta fel.)

2013. jan. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
egyébként 18 vagyok
2013. jan. 15. 22:52
 6/14 anonim ***** válasza:
Sehogy, elmúltam már 18, szerintem neked sem ártana addig várnod a tabival. Akkor meg nem is kell annyira "félned" anyukád miatt...
2013. jan. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Miért nem mész egyedül? Ha már 18 vagy.
2013. jan. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Anya, viszket a lyukam. Gyógyszer fog kelleni rá:)
2013. jan. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Velem az anyukám közölte, hogy kislányom megyünk és iratunk fel gyógyszert. Aztán majd te eldöntöd hogy mikor akarod elkezdeni szedni, de legyen :D


22L

2013. jan. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem kérdeztem meg természetesen :D, mivel 23 évesen kezdtem el szedni.
2013. jan. 16. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!