Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 72 órás tabletta felírásakor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

72 órás tabletta felírásakor megvizsgál az orvos?

Figyelt kérdés
Nincs rá szükségem, csak érdekel, hogy mire számítsak, ha egyszer ne adj isten mégis kéne...:)
2009. aug. 29. 23:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Barátnőmnek csak pár rutinkérdést tett fel (2 perc) és már hozták is a receptet. De nem lehet tudni, lehet nálatok másképp működnek a dolgok...
2009. aug. 29. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
jahjó.Mondjuk még szűz vagyok és nem is tűnik úgy hogy hamar be fog következni az első :D de jobb felkészülni mindenre! :o)
2009. aug. 29. 23:57
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem egyszer kellett,és nem vizsgáltak,csak feltettek pár kérdést az együttlétről:)
2009. aug. 30. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Engem sem vizsgált meg. Sőt, a akérdezősködést sem nagyon eröltette. Szerencsére. :)
2009. aug. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!