Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen fogamzásgátlási módszer...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen fogamzásgátlási módszert ajánlanátok? Bármilyen alternatívára nyitott vagyok.

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy BIZTOS hogy nem szeretnék több gyereket, ezért mondom, hogy a "kockázatosabb" megoldások is szóba jöhetnek. El akartam köttetni magam, de olvastam róla, és nem lenne nekem megfelelő (ha kell részletezem), tablettát biztos hogy nem fogok szedni, és olyan módszer sem jó, amivel szex előtt kell szórakozni, vagy közben. Szóval várom az ötleteket. :-)

2013. jan. 17. 17:22
1 2
 1/14 Solarian ***** válasza:
Erényöv.
2013. jan. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

A legbiztosabb módszereket kizártad...

Marad a gumi v. esetleg pesszárium (de ahhoz Mo-on nehéz hozzájutni, és az szex előtt pepecselős).


Tetethetsz fel spirált.


Ha az sem jó, marad a naptárazás, ovulációfigyelés, megszakítás, spermicidek... mindegyik a bizonytalan módszerek közé tartozik.


Ha csak a tablettával van gondod, de a hormonális fogamzásgátlással nincs, akkor van még inplantátum, injekció, tapasz v. hüvelygyűrű.

2013. jan. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Spirálra szavaznék.

Hány éves vagy? Az elköttetés miért nem jó neked?

2013. jan. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Gyakorlatilag mindent kizártál...
2013. jan. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Igazából a tablettát azért zártam ki, mert hiába tudom, hogy alacsony hormontartalmúak is vannak, de más anyagok is vannak bennük, amik hízáshoz vezetnek, és sajnos hajlamos vagyok rá, és msot jó alakom van, nem szeretném elveszteni, mert nagyon könnyen megtörténik... Az elkötés azért nem lehetséges, mert a szervezetem rendkívülien regenerálja magát, és utánaérdeklődtem, így megtudtam, hogy a szervezetem helyreállítaná az "akadályt". Felesleges pénz és időpazarlás lenne magyarul.
2013. jan. 17. 17:43
 6/14 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem ez a regenerálás ez butaság... doki mondta, hogy így van? De még ha így is van, és ilyen speciális eset vagy, akkor is el tudják TELJESEN távolítani a petevezetéket, és azt már nem tudja regenerálni...


A hormonoktól hízás meg... butaság! Hízni attól lehet, ha többet eszel. Én is hízásra hajlamos vagyok, de fogamzásgátló használata mellett fogytam 5-6 kilót...

2013. jan. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Igen, orvos mondta, viszont azt hogy teljesen is el lehet távolítani, azt senki nem említette...de jó. Akkor a kövérebb nő ismerősemimnek csak alibi volt a "tablettát szedek" dolog? :-)

És arról tudsz esetleg, hogy mennyibe kerülhet ez a fajta műtèt?

2013. jan. 17. 17:51
 8/14 anonim ***** válasza:
A műtét árát nem tudom, de ha nem elég elkötni, akkor el is kell vágni a petevezetéket, és úgy elkötni. Tuti nem épül ki új vezeték!
2013. jan. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%

Igen, kövérebb nőismerőseid ráfogják a tablettára. Tény, hogy néhány tabletta növeli az étvágyat, de az már rajtuk múlik, hogy megeszik-e azt a többletet vagy sem...

Én tizensok évi tablettaszedés mellett nem híztam, mikor nem szedtem, akkor viszont igen. Ennyit erről.

2013. jan. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Tablettától 1-2 kilót lehet csak hízni!
2013. jan. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!