Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen fogamzásgátlási módszer...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen fogamzásgátlási módszert ajánlanátok? Bármilyen alternatívára nyitott vagyok.

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy BIZTOS hogy nem szeretnék több gyereket, ezért mondom, hogy a "kockázatosabb" megoldások is szóba jöhetnek. El akartam köttetni magam, de olvastam róla, és nem lenne nekem megfelelő (ha kell részletezem), tablettát biztos hogy nem fogok szedni, és olyan módszer sem jó, amivel szex előtt kell szórakozni, vagy közben. Szóval várom az ötleteket. :-)

2013. jan. 17. 17:22
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Értem :-) És ki mit ajánl? Melyik a legjobb árban és melyiket "dícsérik" a nők jobban?
2013. jan. 18. 00:09
 12/14 anonim ***** válasza:

Ha a hormonális mellett döntesz, én a hüvelygyűrűt (Nuvaring) ajánlom nagyon.

Hormontartalma alacsony, és mivel helyileg hat (a hüvelyben), nem megy át a szervezeteden, kevésbé károsítja a májat. Nincs gond a felszívódással (tehát hányás, hasmenés sem kavar be), és nincs elfelejtett szem.

Ciklus elején felhelyezed, 3 hét múlva kiveszed: ennyi a teendő vele. Szex közben ki lehet venni, ha zavar... van, akit zavar, van, akit nem. Napi pár órát lehet kint gond nélkül.

A kényelemnek és a biztonságnak viszont van ára: 3 havi adag 10 ezer Ft körül van. De szerintem megéri!

2013. jan. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez hasznos volt! Megfogadom! :)
2013. jan. 24. 11:14
 14/14 anonim ***** válasza:

Jah, önmagában a tablettától nem hízol. Csak mondjuk ha felborítja a hormonháztartásodat, és pl. pajzsmirigy túltermelést idéz elő. Én így híztam 30 kg-t két év tabi alatt, mire rájöttek, hogy mitől van.

Szóval terjesszétek csak, hogy csak alibi a fogamzásgátló miatt híztam történet... Gratulálok.

2013. jan. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!