Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Jangee-t szedek és a 7 napos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jangee-t szedek és a 7 napos szünet utáni első napon elfelejtettem bevenni (a menstruációm utolsó napját követő napon történt ez) a tablettát?

Figyelt kérdés
Aznap együtt voltunk a barátommal, persze csak utána vettem észre,hogy nem vittem magammal a tablettát és csak másnap este tudtam pótolni. Lehet ebből "probléma"? Elolvastam a beteg tájékoztatót,tudom hogy egy hétig kiegészítő fogamzásgátló módszert kell alkalmazni, és azt írja hogy ha a kihagyás előtti héten szexuális együttlétre került sor akkor lehetek terhes. Hogy van ez pontosan? Mert úgy tudom,hogy a spermium akár 2-3 napig is elélhet az emberi szervezetben..Előre is köszönöm a válaszokat!
2013. jan. 17. 19:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Keigészítő védekezés mindenképp, és máskor jobban figyelj. Ha este nem is tudod bevenni pótold lehetőleg az elmaradt bevételt követő 12 órában.
2013. jan. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha le van írva a tájékoztatóban, akkor mégis mi a kérdés?

" azt írja hogy ha a kihagyás előtti héten szexuális együttlétre került sor akkor lehetek terhes."

Ha ezt írja, akkor így van. Nem véletlen írják bele.

2013. jan. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!