Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet ebből baj?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ebből baj?

Figyelt kérdés
A barátommal az ezelőtti szombaton délelőtt voltunk utoljára együtt. Este bevettem a fogamzásgátlóból az utolsó szemet,utána vasárnaptól most szombatig megtartottam a 7 napos szünetet,de most vasárnap este nem tudtam bevenni a gyógyszert,mert postán küldték el nekem és valahol elkeveredett a csomag,remélem holnapra megjön. A kérdésem az lenne,hogy lehet e abból baj,hogy a vasárnapi szemet lehet,hogy csak hétfő este tudom bevenni. A válaszokat előre is köszönöm.

2013. jan. 21. 00:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Elméletileg nem.
2013. jan. 21. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem baj, csak védekezz 1 hétig máshogy. A gyógyszer csak 7 napig véd, a 8.-on már nem.
2013. jan. 21. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Második jól mondja,védekezz mindenképpen 1 hétig...Ha holnap megérkezik esetleg délelőtt,akkor még a mai-t beveheted reggel és este rendesen az aznapit.


Legközelebb próbálj odafigyelni arra, hogy mindig legyen otthon tablettakészlet!

2013. jan. 21. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Még most se jött meg a levél,a postát próbáltuk hívni,hátha mondanak vmit,de semmi...Nem tudom,hogy mit csináljak, most,ha mondjuk holnap megjön a csomag,akkor szedjek be 3 tablettát egy nap,vagy baj lenne abból,ha ettől a hónaptól szünetet tartanék a gyógyszerrel 2-3 hónapig?(amúgy is tervben volt,mert a barátommal távkapcsolatban élünk és már elég régóta szedem(kb 3 éve),szeretnék egy kis szünetet tartani vele)...úgy értem,hogy az előző szombati szexből így biztos nem lesz baj?:SS
2013. jan. 21. 12:29
 5/5 anonim ***** válasza:
az elozo szombatni szexbol nem lehet baj ha azelott rendszeresen szedted a tabit:) szerintem mindenkepp tarts 1-2 honap szunetet,vagy tobbet, 3 szemet nem ajanlott bevenni egyszerre..meg elegge felboritanad a hormonjaid:D
2013. jan. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!