Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nagy bajom lesz, ha esetleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy bajom lesz, ha esetleg késtetem a szedést?

Figyelt kérdés

Sziasztok! már 1-és féléve szedek fogamzásgátlót,de csak most történt velem ilyen sajnálatos dolog... nem tudom kiváltani. :/ most kevés volt a fizetésünk,és van annyi pénzünk hogy kiváltsam,csak jobb lenne,ha ezt a pénzt kajára is költhetném...

nincs egy nagy eget rengető ára, de ennyi pénz másnak sokat jelent...( Symicia - 6000FT)

27-én kéne bevennem a tablettát,és én 8-án tudnám. Nagyon nagy bajom lesz,ha ennyi napot hagyok ki?

ha igen,akkor kiváltom.

Köszönöm a válaszokat :)



2013. jan. 21. 17:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Majd kiegészítő védekezést kell használnod, ami szintén pénzbe kerül.
2013. jan. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
HA ennyit kihagysz, akkor gyakorlatilag megszünik a védettséged, utána ugyanúgy ki kell várni, mire megint hatása van, mint amikor elöször kezdted, szóval kb egy hónapig máshogy kell védekeznetek. NEm biztos, hogy olcsóbban jössz ki.
2013. jan. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nem sok nap fog eltelni...egy csomag óvszer 800ft,nem 6000 :S
2013. jan. 21. 17:27
 4/8 A kérdező kommentje:
jaa értem. de én úgy hallottam,hogy aki abbahagyja a gyógysz,1-év után is nehezen esik teherbe :S ez akkor nem igaz?
2013. jan. 21. 17:28
 5/8 anonim ***** válasza:

Próbálj meg 1 havi adagot felíratni és kiváltani az 2000Ft lenne.2000 ft beleférne?


Telefonálj be orvoshoz,hogy ez megoldható-e.


Amennyiben csak akkora késéssel v ennéd be,én inkább ezt a hónapot kihagynám teljesen.

2013. jan. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
az úgy oké. Köszi a tippet :) z így rendben lesz
2013. jan. 21. 17:37
 7/8 anonim ***** válasza:

Így nem lehet szedni!

Ha ennyi napot kihagysz, akkor az egész hónapot ki kell hagynod, és majd a rendes menzesznél újrakezdeni úgy, mintha először szednél tabit.

Egyébként kérheted az orvost, hogy egy havit írjon fel.

2013. jan. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Elég sok mindenki járt márr úgy, hogy abbahagyta a gyógyszert és AZONNAL terhes lett. Söt van, akinél elég volt egy-két tablettát kifelejteni...
2013. jan. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!