Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ciki helyzet, mit szóltok hozzá?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki helyzet, mit szóltok hozzá?

Figyelt kérdés
Egy gyereket nevelek egyedül és most nyár óta ismerkedünk egy férfival úgy, hogy amikor a gyermek az apukájánál van, akkor mi közös programot csinálunk. Egy hete megtörtént az első szex, ami fantasztikus volt, DE! képzeljétek, kilyukadt a gumi és terhes lettem. A teszt is kimutatta. Elég ciki, hiszen még nem is ismerjük egymást annyira és most nem tudjuk mit csináljunk. Azt mondja, hogy benne lenne, hogy csináljuk, neveljük fel együtt, még ha nem is ismerjük egymást annyira, mert szereti a kihivásokat. Én meg nem tudom mit tegyek. Ja. Majd jól otthagyna, ha nem tetszik neki mégsem a szitu, aztán ott maradok két gyerekkel, meg 140.000 Ft-tal... Tiszta ciki az egész helyzet.
2013. jan. 21. 19:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ha megbízol benne szerintem vállald be a gyereket :)
2013. jan. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Neki egy gyerek csak egy kihívás?

Hát zseniális, ez a poénja...

2013. jan. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Hát ez tényleg nem egyszerű helyzet! :( Nem sikerült a fél év alatt megismerned annyira, hogy el tudd dönteni, valóban érett-e a feladathoz?
2013. jan. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
51%

Tiszta ciki hogy nem hallottàl mèg az eseményutániròl..

Egyébként van abortusz is a vilàgon,nem kell minden vadidegennek gyereket szülni....

2013. jan. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
67%
Elárulod hány éves vagy? mert a fogalmazásod alapján olyan 13 éves tinilánynak tűnsz,akkor meg olyan hihetetlen, felelőtlen az egész
2013. jan. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Figyelj, szerintem ez nem a legmegfelelőbb oldal arra, hogy itt kapj választ. Jobb lenne, ha szakértőhöz fordulnál. Ha mégsem akkor elég az a 9 hónap arra, hogy jobban megismerd és kialakuljon a bizalom.
2013. jan. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
bocsi, de h akilukad a gumi, az kb azonnal kiderül és annyi eszed nem volt hogy elmenj feliratni egy 72-es tabit?
2013. jan. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Egy hete szexeltetek, és már tudod,hogy terhes vagy? Ha észrevetted,hogy kiszakadt a gumi, miért nem vettél 72 órásat?


KAMU

2013. jan. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
ha más nem, szüld meg és adjátok örökbe!:) úgy mindenki jól jár relatíve
2013. jan. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
amúgy ez azért szerintem túllépte a "ciki" kategóriát
2013. jan. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!