Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Az óvszeren és a fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az óvszeren és a fogamzásgátló tablettán kívül mit javasoltok?

Figyelt kérdés
Többször voltunk együtt a barátommal, és mindig mondja hogy nagyon szorítja a gumi és nagyon fáj neki. É már kezdem magam kellemetlenül érezni, de én meg tablettát nem szedhetek a májam miatt. Nem tudom mi lenne a jó megoldás. A pharmatex hüvelytablettáról hallottam és jónak is bizonyult de elvileg rossz az íze és így barátom nem vállalta be. Minden segítséget előre köszönök!

2013. jan. 21. 21:53
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyobb gumi?? Szerintem még mindig a gumi a legjobb megoldás!
2013. jan. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát... azért én elgondolkodnék rajta, hogy vajon igaz lehet, amit a barátod mond (szorít és fáj neki??), vagy csak nagyon akarja már gumi nélkül. Ne hagyd magad palimadárnak nézni.
2013. jan. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
NO SEX!
2013. jan. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nagyobb óvszer.
2013. jan. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Pesszárium, spermicides gél, női óvszer, spirál(bár ez a te korodban még nem ajánlott) De nézz körül a neten van számos más megoldás...
2013. jan. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha a csak szorítja a gumi, az még nem a világ vége, mert nem utal allergiára (mert az ugye már kizárná a használatát).

Én azt tudom tanácsolni, hogy a barátod mérje meg, milyen hosszú és vastag a pénisze és az alapján válasszon megfelelő méretű óvszert magának. Sokféle márkájú, méretű, színű, ízű, vastagságú, stb. kotont lehet kapni manapság. Próbáljatok ki többfélét! Lehet, hogy valamelyik be fog válni neki.

Amúgy szurkolok, hogy sok élvezetes, probléma- és aggósásmentes szeretkezésben legyen részetek egymással!


25F

2013. jan. 22. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Még mindig előző vagyok.


5-ös válaszoló írta: "spirál(bár ez a te korodban még nem ajánlott"


Ezen jót nevettem, ugyanis a kérdező ki sem írta, hogy hány éves. :))


Mondjuk a spirál szerintem se jó ötlet, egyrészt, mert olyan nőknek javasolt, akik már szültek, másrészt etikai aggályokat is felvet a használata, mert úgy hallottam, hogy már megtermékenyített petesejtet pusztít el, ami határeset az abortusszal.


Ami pedig a hüvelykúpokat, pharmatexet, hasonlókat illeti, arról meg sok a rémtörténet, hogy nem védenek megfelelően és sokan esnek teherbe tőle.

2013. jan. 22. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

7# Tényleg nem írta a korát, de olvasd el még egyszer a szöveget... Szerinted egy 30 hölgy írta, vagy egy jó eséllyel 20 körüli lány? Szerintem utóbbi... :D

Amúgy igen a spirál megszakítja a terhességet, nem megelőzi. A beágyazódást gátolja meg ami még közel sincs az abortuszhoz.

2013. jan. 22. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Spirál ki van zárva. Amúgy kerstünk nagyobb méretű kotont de nem találtunk.. voltunk dm, rossmann, gyógyszertár, tesco, interspar...
2013. jan. 22. 21:16
 10/10 bensdorp ***** válasza:
Hát ha minden létező óvszer fájdalmat okoz neki, ha még nem szültél, ha nem vihetsz be hormonokat, és még az orális szexről sem tudtok lemondani (tehát a spermicid is kizárt), akkor csak a pesszárium és a hőmérőzés kombinációja marad hatékony védekezésként.
2013. jan. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!