Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyi az esélye, hogy terhes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Brokenbone kérdése:

Mennyi az esélye, hogy terhes a barátnőm?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem nőgyógyászokkal vagyok itt körülvéve, csak érdekelne. Kb. 5-én kellett volna megjönnie,( ma van 23.) de minden egyes alkalommal védekeztünk, és sosem szakadt ki az óvszer.

2013. jan. 23. 15:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
25%
Ha terhes, akkor nem tőled-az tuti:DD
2013. jan. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Vegyetek egy tesztet. Bár nekem rendszertelen és néha 1- 1,5 hetet is késik.
2013. jan. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
bár olyanról is hallottam, hogy némely nő a gumiból szedte ki a cuccot és nyomta fel magának..és igy esett teherbe..
2013. jan. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
3. eléggé vizuális tipus vagyok, most elképzeltem ahogy a pasi kimegy megmosni magát, addig a csaj az ujjával szedi ki és pakolja magába a spermát :DD
2013. jan. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

na ja lehet, hogy valami kosaras négertől.: DDD


igaz, tesztet biztosan veszek.

2013. jan. 23. 15:34
 6/11 anonim ***** válasza:
51%

Vágod, hogy több mint 2 hete késik?

2 hét alatt nem voltál képes egy tesztet venni? Két hét után is csak arra van eszed, hogy feltedd ezt a nagyszerű kérdést gyakorira?

Atya világ.

2013. jan. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
köszönöm megmondókapitány.: D
2013. jan. 23. 21:56
 8/11 anonim ***** válasza:
miert neked kellett volna venned a tesztet?:D Szerintem a baratnodnek jobban kellene aggodnia..Altalaban a menzesz kesesenek elso par napjaban szoktak tesztet venni nem 2 hettel utana.. Egyebkent nem biztos hogy terhes,lehet csak felfazott,stresszes valamiert,vagy elkapott valami fertozest stb.. Viszont nem artana tesztet vennie a baratnodnek, 1000 forintert mar lehet kapni,nem nagy penz megis sok mulik rajta.
2013. jan. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
igaz amúgy, csak legutóbb is ő vette azt most inkább én.
2013. jan. 24. 16:55
 10/11 anonim ***** válasza:
legutobb is o vette..gyerekek, fogamzasgatlo?! ha mar ennyire szexelni akartok,ez nem jatek,mi lesz ha egyszer pozitiv lesz a teszt? ez nagyon nem jatek.
2013. jan. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!