Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A terhesség kizárható? Mégis...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mogyi123 kérdése:

A terhesség kizárható? Mégis mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Múlt hónapban-decemberben normális időpontban megjött a menstruációm. Ezt követően többször is együtt voltunk a párommal védekeztünk óvszerrel, melyet ellenőriztünk is. Egy alkalommal nem, de csak annyi volt, hogy berakta és egyből ki is vette, sőt szinte teljesen belém sem hatolt. Ezután sokszor éreztem felfúvódva magam és a gyomorom is fáj, sőt elég kemény a hasfalam, illetve hányinger érzetem is volt sokszor. Azóta ismét volt menstruációm 5 napig tartott 2 nap igazán erős vérzés volt, de a többi nagyon kevés.

Mióta elmúlt ismét érzem a hasfájást, de semmi egyéb panaszom nincs. De még mindig félek…


Tisztában vagyok vele, ha megjött, akkor nem valószínű ilyesfajta gond. De mégis félek.


Nem tudom, mi mástól fájhatna ennyire a gyomorom...

A terhesség kizárható???


2013. jan. 24. 13:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a stressz miatt fáj a gyomrod! Szerintem nem vagy terhes, de hogy maximálisan megnyugodhass, csinálj egy tesztet!
2013. jan. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A tüneteid egy "szép" nagy miómára utalnak. Ugyhogy irány a doki.
2013. jan. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az a biztos,h elmész nőgyógyászhoz.Lehet betegség tünete is.
2013. jan. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem vagy terhes.

De minek szórakoztok ezzel a félig bedugom egyszer dologgal, ha utána másfél hónapig ezen stresszelsz?

2013. jan. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ma csináltam egy tesztet, negatív lett, akkor így már teljesen kizárható a terhesség. De a pocakom mégis mitől fájhat ennyire?? Csak az idegesség??
2013. jan. 28. 16:19
 6/6 anonim ***** válasza:
Mivel a teszt is negatív lett, biztos, hogy nem vagy terhes. Az, hogy a gyomrod fáj, az lehet gyomorideg vagy akármi emésztési probléma, a terhesség első szakaszában nincsenek gyomor bajok!
2013. jan. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!