Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » SÜRGŐSEN SEGÍTSETEK TAPASZTALT...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SÜRGŐSEN SEGÍTSETEK TAPASZTALTAK a pharmatex lágy hüvelykúpot használtam, de mivel eléggé ragadós lettem tőle, a barátomnak vazelint kellett használnia, ez semlegesítheti esetleg a pharmatex hatását?

Figyelt kérdés
Illetve szex után kb 20 perc mulva megfürödtem tusfürdős vízben mert elfelejtkeztem :S mennyire lehet gond ez így?
2013. jan. 26. 12:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
9 hónap múlva már biztosat tudunk mondani.
2013. jan. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
amúgy ha annyira félsz, akkor miért nem veszel be sűrgősségit?
2013. jan. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Egy az, hogy nem vagytok normálisak

2. El kellene olvasni rendesen a használati utasítást, és nem itt kétségbeesetten kérdezgetni!

Úgy gondolom, hogy szépen leírnak benne mindent!

2013. jan. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Légyszives valami építő jellegű választ már... A ti válaszotokból nem tudtam meg sokat, oda is írtam, hogy tapasztaltak válaszát várnám!
2013. jan. 26. 12:41
 5/15 A kérdező kommentje:
hogy tusfürdővel nemlett volna szabad fürdeni...de a vazelin? arról nem írnak semmit..
2013. jan. 26. 12:42
 6/15 anonim ***** válasza:

én használtam pharmatexet, de soha nem volt ilyen jellegű gondom.

Viszont az egyértelmű, hogy a vazelin ha a hatást nem is gyengítette, de a mosakodás egyértelműen.

Szóval én a helyedben vagy vennék sürgősségit vagy várnám a szerencsémet. Ennyi. Hülye voltál. Építő jelleggel ennél jobbat nem tudok írni :P

2013. jan. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
és te használtál valaha síkosítót vagy valami vazelin tartalmú dolgot mellé?
2013. jan. 26. 12:45
 8/15 anonim ***** válasza:

3-as vagyok.


Rendszeresen használjuk a pharmatex terméket képzeld. De nekünk soha nem volt méh ilyen problémánk. Ez már csak a ti bajotok, hogy szerencsétlenkedtek.


Ott van kristály tisztán a betegtájékoztatóban, hogy nem lehet használni mosakodáshoz semmit. Tehát már eleve ettől elvesztette a hatását.

2013. jan. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
igyekeztem úgy mosakodni, hogy a hüvelybe ne nagyon kerüljön, mert közbe észbe kaptam...de akkoris... kíváncsi lennék még, hogy a vazelin hatástalanítja e.
2013. jan. 26. 13:07
 10/15 anonim ***** válasza:
tessék egy építő jellegű válasz: NEM VAGYUNK ORVOSOK,10 nap múlva csinálj tesztet! Egyébként meg van google, keress rá, a pharmatex betegtájékoztatójára vagy akármi. Ja és csak úgy mellékes info, hogy 3 nőgyógyásznál voltam 2 év alatt, és azt mondta mind a 3, hogy kb 10%-ban véd a pharmatex + barátnőm pharmatexxel lett terhes, ugyanis köztudottan nincs hatása! :)
2013. jan. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!