Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tényleg vannak olyan fogamzásg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg vannak olyan fogamzásgátló tabletták, amiktől (akaratlanul) híznak a nők? és utána nehezen is lehet leadni? Kinek mi erről a tapasztalata?

Figyelt kérdés
vékonyabb alkat vagyok, lehet a későbbiekben íratok ki fog.gátlót, de nem akarok hízni 15 kg-t, de azért pár kg jól jönne, persze edzéssel és változatos étrend mellett akarok hízni! gondolom a nőgyógyász a megfelelő vizsgálat után a legmegfelelőbb gyógyszert írná fel!

2013. jan. 26. 22:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Az egyik barátnőm durván meghízott tőle, hiába a nőgyógyász papírja...
2013. jan. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ne egyél annyit, és ha érzi az ember a hízást, vissza lehet menni a dokihoz...
2013. jan. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én 25 kg-ot híztam. Még 8-at kell lekínlódnom valahogy...
2013. jan. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
25 kg? az rengeteg, sajnálom! gondolom jelezted az orvos felé, és más gyógyszert kaptál!? Félek én is hízástól, meg a többi mellékhatástól is, ezért sem szedtem eddig. Manapság olyan sok rosszat hall az ember, de közben elvileg meg alacsony hormontartalmúak a mai bogyók!
2013. jan. 26. 23:42
 5/7 anonim ***** válasza:

Igen sokat hallhatsz, de rengeteg nő nem hízott.

Amúgy annyit lehet mondani, hogy a betegtájékoztatón le van írva pl: 100 emberből 1-nél ez meg ez a mellékhatás jelentkezett - ebből döntsd el, hogy bevállalod-e....

2013. jan. 26. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
72%
A fogamzásgátló mint tabletta nem hízlal, csupán étvágyat csinál, amit a nők nem biztos, hogy észrevesznek, és természetesen, ha többet eszel hízol, és ilyenkor könnyű ráfogni a gyógyszerre. Én 1 éve szedek tabit, és fél kilót híztam összesen, és nem hinném, hogy a tabi miatt:)
2013. jan. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nincs, tényleg csak étvágyat csinál. A nők meg amúgy is csak zabálnának. Ne sajnáld a hízót.
2013. jan. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!