Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Dienille fog. Gátlót szedők...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dienille fog. Gátlót szedők között van, akinek aknékat idézett elő? Ha igen, ez mennyi idő után szűnt meg? Elvileg ennek az aknéra még jótékony hatással is kellene lennie.

Figyelt kérdés

Hangulatingadozásk valakinek? Hisztizés, stb.?

Én előtte a Symiciát szedtem, és nagyon szépen letisztult az amúgy pattanásra hajlamos bőröm, de az orvos azt ajánlotta, hogy ha ilyen akné gondjaim vannak, ő tud jobbat, méghozzá ezt a Dienille gyógyszert. Több, mint 2 hete szedem, és már az 1.hét után elkezdtek nagy csomós pattanások az arcomra jönni, és bármivel kenem, nem akarnak javulni, inkább csak több lesz. Ez volt a Zoely fog.gátlóval is. Azt is arra adta az orvos, hogy majd letisztul a bőröm, de 1hónap alatt olyan ragyás lettem, hogy hegesedett is az arcom, ami nagyon zavar,és lelki problémákat okozott nálam... szóval az utolsó 2havit elpasszoltam valakinek.


De most ennek is az legyen a sorsa? Mit csináljak?:( Nem a pattanások ölnek meg, hanem a besüppedt hegek, amiket maguk után hagynak......



2013. jan. 27. 12:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Én nem ilyet szedek, de nekem is "aknés tüneteket ellen van" mondjuk én nem vagyok valami pattanásos, de az első levélnél nekem is kijött 1-2, de azóta semmi! Nyugi ez normális, hormonzavar miatt van, el fog múlni.
2013. jan. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
(első vagyok) először én is symiciát szedtem, és attól nagyon pattanásos lettem. De lehet, hogy neked minden fog.gátlóra így reagál a szervezeted. Ha a második-harmadik hónapban is fent marad, beszélj az orvosoddal!
2013. jan. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én eddig csak a symiciát próbáltam. Leszámítva az első pár hónapot, nekem bevált. A bőröm is szép lett tőle. Miért nem térsz vissza arra, ha az még mindig jobb volt mint a többi?
2013. jan. 28. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
mert úgy vettem észre, h csökkentette a libidómat:S
2013. jan. 28. 13:59
 5/8 anonim válasza:
én még csak most kezdtem szedni de nekem is pattanásos lett tőle a bőröm... sőt eléggé érzékeny is lettem lelkilek. Akámelyik filmen sirni tudnék.. remélem majd elmúlik pár hónap után!
2013. febr. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. Sajna a libidóm eleinte nekem is nagyon csökkent, de már 80-90%-ban visszatért :) Nem tudom mennyire számít, de sok erotikus regényt olvastam ez idő alatt, és sokszor meghozták a kedvem...
2013. febr. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
valakinek a dienille okozott pigmentálódást?? barna foltokat sebek után az arcán? mert a betegtájékoztatóban az van, h akinek vannak pigmentfoltjai, annak fényérzékenyéget is okozhat akár... na de ilynekor télen?!
2013. febr. 25. 13:27
 8/8 anonim ***** válasza:

én most kezdtem el fogamzásgátlót szedni, szóval ezt nem tudom, de most nekem is kijött pár nagy pattanás. Kb. mint amikor megvan.


Heggel gyógyulók okozhatnak, eredményezhetnek barnás foltokat. Sajnos tapasztalat. De nekem pl. eleve érzékeny a bőröm,

a fényre is. Neked alapból mennyire érzékeny? Világos bőrű vagy?

2013. febr. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!