Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tegnap szeretkeztünk a páromma...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap szeretkeztünk a párommal, de elszakadt a gumi, nem sokkal a kezdete után. Elméletileg akkor még nem élvezett el, aztán felhúzott egy másikat és folytattuk. így lehetek terhes? Gondolkodom az esemény utáni tablettán. Lehet vény nélkül is kapni?

Figyelt kérdés

2013. jan. 27. 22:17
 1/6 anonim ***** válasza:
nagyon minimális az esélye.nem lehet vény nélkül kapni,doki írja fel
2013. jan. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne izgulj! Szerintem esélytelen. Tapasztalat.
2013. jan. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
akkor sem, ha pont a peteérés időszakában vagyok?
2013. jan. 27. 22:22
 4/6 anonim ***** válasza:
szerintem sincs rá túl soke sély. Mivel az elején volt, szinte 0 az esély. Még ha volt is előváladés az sem biztos hogy beléd jutott mivel azért volt gumi csak lyuka volt. Egyébként az előváladékban nagyon kevés a sermium nagyon minimális az esély hoyg abból akár egy is feljut. Egy rendes ajakulációnál a több millió spermiumból is csak kb 200 jut el a petesejthez a többi elveszik. Épp ezért nagyon kicsi rá az esély. De a Te párodnak szeeritnem még előváladék sem nagyon lehette hogy az elején volt.
2013. jan. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a válaszaitokat, picit megnyugtattatok....teljesen majd akkor, ha megjön.
2013. jan. 27. 23:07
 6/6 anonim ***** válasza:
persze, tényleg szinte nulla az esély, meg drága is az eseményutáni, meg dokihoz is kell menni miatta, de szerintem biztos ami biztos....nekem miután felírtaa doki azt mondta, h még ha meg is jön, 3 hét múlva akkor is menjek ultranhangra, majd ott tuti lesz terhes vagyok-e. nem ijesztgetni akarlak vagy ilyesmi, csakhát ugye nem "kis dologról" van szó
2013. jan. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!