Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha együtt voltam a barátommal,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha együtt voltam a barátommal, másnap rendesen bevettem a tablettát, de rá pár órával hánytam, szóval lehet, hogy nem maradt bennem, akkor teherbe eshettem?

Figyelt kérdés
Mert a betegtájékoztatóban az van, hogy: "Ha a megelőző 7 napos időszakban nemi együttlétre került sor, nem zárható ki a terhesség lehetősége, ezért haladéktalanul forduljon orvoshoz." Ezt arra írja, ha az első héten maradt ki egy tabletta. Már több, mint egy éve folyamatosan szedem. Mennyi az esélye, h teherbe estem?
2013. jan. 28. 20:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha nem pótoltad a kihányt tablettát, akkor igen, teherbe eshettél.


De ezt még kérdezni kell?


Nem számít, hogy mióta szeded.

Ha kihányod, mielőtt felszívódhatott volna, akkor olyan, mintha be sem vetted volna.

Egy tabletta kihagyásával is csökkenhet olyannyira a védelem, hogy teherbe ess.


DE ettől függetlenül nem biztos, hogy az is leszel.


Két hét múlva tesztelj és 7 napig kiegészítő védekezés is kell.

2013. jan. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

én a helyedben tuti elmennék az orvoshoz. ő azért csak jobban ért a dolgához :D szerintem ez olyasmi mintha kimaradna egy bogyó.

22/F

2013. jan. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Bevetted a tabit és rá 3 órán belül hánytál? Mert akkor sajnos nem hat, ilyenkor be kell venni egy másikat. Ha azonban a gyógyszer bevétele után pl 4-5 órával hánytál, akkor nincs gond. Ettől függ!
2013. jan. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!