Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Logest vagy tri regol? Doki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Logest vagy tri regol? Doki szerint mindkettöt szedhetem, árban? Melyikben van kevesebb hormon?

Figyelt kérdés
2013. jan. 29. 06:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Mostanában ugyan úgy vannak hormontartamilag a gyógyszerek. Az árukat meg fent találod a neten :)
2013. jan. 29. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nagyon nem mindegy.


A LOGEST egy ultra alacsony hormontartalmú egyfázisú készítmény (mind a 21 tabletta ugyanakkora hatóanyagtartalmú; ha pl. kihagysz egyet, gond nélkül pótolhatod bármelyikkel),


míg a TRI-REGOL háromfázisú, magas hormontartalmú bogyó (nem mindegyik tabletta azonos, nem pótolhatod bármelyiket, bármelyikkel).


A TRI-REGOL olcsó, a másik nincs fent a legnagyobb adatbázisokban.

2013. jan. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
a tri-regol szerintem elavult,magas hormontartalmú, kb 13 éve szedtem, és azóta is szívok miatta, meghíztam, szőrösödtem tőle! nem ajánlom senkinek. de lehet ,hogy mindenkire másként hat.
2013. febr. 5. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!