Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Védekeztünk a barátommal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Védekeztünk a barátommal óvszerrel, de az az aktus végén egy kicsit lecsúszott. Nem teljesen, kb félig vagy kicsit kevesebb. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Nem jól húzta fel az óvszert, és szólt, hogy szálljak le róla mert csúszik. Jó leszálltam, de mondta hogy olyan nedves a pénisze és nem tudja, hogy az az én váladékom vagy az övé.. bár remélem inkább az enyem..:D gondolkoztam esemény utáni tablettán is, de nem tudom..

Nagyon félek légyszi segítsetek!



2013. jan. 1. 20:29
 1/4 anonim válasza:
Ha nem szakadt ki akkor nem lehetsz terhes annyitól hogy egy kicsit lejjebb csúszott.
2013. jan. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

a tiéd volt.

egy pasi nem ereszt annyi nedvet, hogy ott ússzon minden, hidd el.


na nem csuszott le teljesen, akkor sztem nincs gáz. nem lehet, hisza spermazsákos része ha lajjebb is de rajta volt, ergo a csupasz fütyi nem került beléd, akkor nincs gáz.

2013. jan. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nem lehetsz terhes, ha nem lyukadt ki
2013. jan. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
azért egy jó forró beleülős fürdőt én nemhagynák ki a helyedben :D 2. voltam
2013. jan. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!