Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha szedek fogamzasgatlo...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szedek fogamzasgatlo tablettat akkor az aktus utan nem gond ha nem mosom ki a huvelyemet?

Figyelt kérdés

2013. febr. 2. 14:26
 1/9 anonim ***** válasza:
terhes nem leszel, csak büdös.
2013. febr. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Miért kérdezed, nem szeretsz higénikus lenni? egyébként szerintem inkább mosd ki...
2013. febr. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Hogy mosnád azt ki? Én alapból nemigen szoktam oda szappannal meg ilyesmivel belebabrálni, megzavarja az ottani természetes állapotokat, aztán meg majd kapok egy jó kis fertőzést, na kösz. (nőgyógyászati lapokból olvastam erről, nem saját eszem szüleménye)

Mellesleg, ha a pasi beleélvez, a nagy része kifolyik, a maradék felszívódik.

2013. febr. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Eggyátalán nem gond.
2013. febr. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

3-as

ezt mi is tudjuk, de a víz attól még befolyik.

2013. febr. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

1. gyereked nem lesz

2. viszont nem árt tisztálkodni

2013. febr. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ti komolyan kimossátok valami szerkezettel minden szex után magatokat?! Hát, vagy nagyon ráértek, vagy nagyon ritkán szexelhettek, nem is tudom... a nagy része kifolyik egyből ha felállsz, a maradék meg majd kijön gondolom a természetes váladékkal meg ilyenek. És nem vagyok büdös!
2013. febr. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 gungasam válasza:
A váladékok nem tartalmaznak semmiféle tartósítószert se adalékokat, így a test melegtől villámgyorsan bomlani kezd az ondó és hüvelyváladék keveréke (meg ami még körötte bejöhet) és bizony nagyon gyorsan érdemes megszabadulni ettől a koktéltól mert minden fertőzés legjobb táptalaja. A bomlásterméknek maró kémhatása lehet amit a nyálkahártyák nem feltétlen tudnak mindig kivédeni.A felmaródott nyálkahártya elfertőződik és lőttek a további kellemes időtöltésnek vagy pénzkeresésnek, vagy ki tudja minek...
2013. febr. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 gungasam válasza:
A tisztálkodás nem igényel szerkezetet csak egy edényt(lavór) és tiszta langyos víz kell, meg az alany keze..
2013. febr. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!