Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mikor érdemes a gyógyszert...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor érdemes a gyógyszert elkezdeni szedni?

Figyelt kérdés

Elszeretnék kezdeni gyógyszert szedni, viszont szerdán kéne megjönnie. Érdemes elmennem mialatt megvan vagy várjam meg amíg elmúlik? Minden esetben megvizsgál előtte normálisan? Ha nem a menzeszem első napján kezdem el szedni, akkor hogy hat/ működik?


Köszönöm előre a válaszokat.:)


2013. febr. 3. 21:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Betegtájékoztatót mire találták ki?
2013. febr. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Amikor valaki beteg.
2013. febr. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Mivel még nem voltam nőgyógyásznál, aki nem írt fel gyógyszert, így nem tudok csak úgy bármilyen betegtájékoztatót olvasgatni. Esélyes, ha lenne, azt olvasnám, nem ide jönnék..:)

Fogamzásgátlás témakörben, pedig nem gondolom, hogy betegséggel kapcsolatos gyógyszerről kérdeznék.

:))

2013. febr. 3. 21:31
 4/15 anonim ***** válasza:
ha szerdan jonne meg akkor elotte meg elmehetsz nodokihoz,egy nap alatt siman beszerezheted.ha elotte mesz es meg szuz vagy akkor nem fog megvizsgalni,ha nem vagy az akkor lehetseges jogy megvizsgal,de az is lehet hogy nem.nem tudom menstruacio alatt megvizsgalhat-e de szerintem nem.a gyogyszert altalaban a menzesz 2-5.napjan is be lehet venni de akkor 1 hetig kell kiegeszito vedekezes.de ez persze gyogyszerfuggo.amugy ha menzeszed kozben mesz el .valoszinuleg azt fogja javasolni hogy a kovetkezo havi menzesznel kezd el szedni.elnezest az esetleges helyesirasi hibak miatt,telorol vagyok.remelem segitettem
2013. febr. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm:)
2013. febr. 3. 21:33
 6/15 anonim ***** válasza:
41%
Akkor is megvizsgál ha szűz vagy csak akkor a fenekeden keresztül.
2013. febr. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nem, már nem vagyok szűz..
2013. febr. 3. 21:41
 8/15 anonim ***** válasza:
De egyebkent valoszinuleg nem fog.Engem sem vizsgalt meg,semelyik baratnomet sem.De ez dokitol fugg.Altalaban csak kerdezget,hogy mivel van problemad peladul szorosodes,zsiros bor,tulsuly, es ez alapjan irja fel valamelyiket.:)
2013. febr. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
És te melyik orvosnál voltál? Budapesten valahol?
2013. febr. 3. 21:47
 10/15 anonim válasza:
mindenképpen megfog vizsgálni mielőtt felírja a gyógyszert, azt nem hagyja ki semelyik orvos és csak a menstruációd első napján szabad elkezdeni szedni az első levelet.
2013. febr. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!