Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 2 éve szedem a gyógyszert...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szancsu015 kérdése:

2 éve szedem a gyógyszert folyamatosan és eddig még minden rendbe volt. Most 5 napja késik! A stressz és hogy antibiotikumot szedtem közre játszhat-e benne? Érdemes-e tesztet vennem?

Figyelt kérdés
2011. jún. 6. 14:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Az antibiotikum befolyásolhatja, de nyilván ezt tudod, hiszen elolvastad a betegtájékoztatót.
2011. jún. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Olvastam csak nagyon be vagyok rezelve!!! Mert még nem volt ilyen!!!
2011. jún. 6. 14:43
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha 5 napja késik, akkor már el kellene kezdened a következő levelet, nem?


Előfordul amúgy, hogy kimarad teljesen, mert nem tud megvastagodni eléggé a méhnyálkahártya. Az antibiotikum kúra alatt és után ugye mellévédekeztetek? Egyébként tesztelhetsz nyugodtan, ártani nem árthat!


26/N

2011. jún. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Múlt hétfőtől volt a szünetem egészen máig!! szerdán vagy csütörtökön kellett volna megjönnie!!! A barátommal az előző menszesz elött voltam együtt!! Akkor utána megjött!! De rengeteget idegeskedek is mert érettségizek!!! Múlt héten nem voltunk együtt!! Akkor voltam megfázva és Aspirin C ittam!!! semmi mást
2011. jún. 6. 14:52
 5/5 anonim ***** válasza:
Az Aspirin C mióta antibiotikum? Csinálj egy tesztet a biztonság kedvéért, hogy megnyugodj.
2011. jún. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!