Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló+megszakításos!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló+megszakításos! Mennyire biztonságos a kettő együtt?

Figyelt kérdés
2013. febr. 5. 12:06
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
57%
Fogamzásgátló mellett minek megszakítani?
2013. febr. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
ha szedsz gyógyszert felesleges a megszakítás. A gyógyszer 99.9%-os biztonságot nyújt. Aki teherbe is esik mellette általában azért történik mert nem szedte rendesen vagy antibiotikumot szedett mellette ilyesmi.
2013. febr. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Itt is annyi olyat olvasni, hogy fogamzásgátló normális szedése mellett lett terhes valaki.
2013. febr. 5. 12:18
 4/23 anonim ***** válasza:
Normális szedés mellett nagyon angyon ritka. Én spec nem is hallottam még. Kozemtiksu avgyok szóval rengeteg nővel találkozok és gyakori téma az ilyemsi. Olyat tudok többe tia aki jaj elfelettetm 2-3 napig bevenni avgy antibiotikum mellet nem védett. Na meg a másik gyakori hogy nem hat rendesen de ennek van tünete pl közti vérzés. Ilynekor azonnal orvoshoz kell fordulni mert valami nem jól működik. Nyugodtan együtt lehettek a gyógyszer mellett. Gondlj csak bele hány millió nő szedi a világban és ennek elenyésző hányada szerintem 1 % sincs aki teherbe esik mellette.
2013. febr. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Én magában a megszakitásost is szoktam gyógyszer nélkül. Nekem bevált. Persze nem javasolnám annak akinek nagy baj ha becsúszik egy baba mert tényleg lutri.

Minitabletta mellé kell a megszakitásos mert az nem annyira megbizható. 96%-os pedig de még a doki se ajánlja h a fehér a lyukba menjen tehát amellé kell a megszakitásos.

Kombinált készitmény mellé nem kell mert az megakadályozza a peteérést ha jól szedik. Oda kell figyelni rá, ennyi... Buta felelőtlen embernek nem való a szex, mert ő akármit is használ úgyis elcseszi és terhes lesz. És akkor gyengiti a fogamzásgátlók megitélését azzal, hogy mást okol a saját hibája miatt. Ne legyél ilyen.

2013. febr. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

"Itt is annyi olyat olvasni, hogy fogamzásgátló normális szedése mellett lett terhes valaki."


Linkelj légyszi! Mert én követem folyamatosan az oldalt, de nem rémlik ilyesmi ...

2013. febr. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A gyerekvállalás, nevelés kategórába van bőven, csak nézz körbe.
2013. febr. 5. 12:47
 8/23 anonim ***** válasza:
Végignéztem az utolsó 120 kérdést ... egy volt, ami felvetette ennek a lehetőségét, de az sem biztosan :-P Azért ez százalékosan nem nevezhető túl soknak :-D
2013. febr. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__egyeb-..

Tessék, most írtam ki ezt a kérdést...

2013. febr. 5. 13:55
 10/23 anonim ***** válasza:

Nem releváns!

"fogamzásgátló normális szedése mellett" - Ez nem derül ki! A lényeg a normális szedésen van! Tehát az, hogy én hallottam olyanról, vagy az unokatesómnak így lett, abból nem tudjuk, hogy nem maradt -e ki tabi, nem szedett -e mellette valamit, ami csökkenti a hatást stb. ...

2013. febr. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!