Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Adnátok tippeket a helyes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adnátok tippeket a helyes óvszerhasználatról, hogy semmiképp sem szakadjon ki?

Figyelt kérdés

Most lesz az első alkalom, de már most betegesen parázok a kockázattól , és magától a terhesség esélyének tudatától :S Ilyen aggódással , pedig biztos nem élvezném.. Megtudnám magam nyugtatni valahogy? Tudom hogy a helyes használat mellett szinte esélytelen az óvszer szakadás.. Na de akkor is az jár mindig a fejembe hogy :,, DE, MI LESZ HA.... ''

Szóval adnátok tanácsokat ? Mesélnétek tapasztalatokat , tippeket?!


2013. febr. 8. 16:45
 1/8 anonim ***** válasza:

NE menjen alá levegő.

Legyél elég nedves, az hivatott csökkenteni a súrlódást.

Ha a fiú elment, ne folytassátok azzal a gumival, azonnal vegye ki.

Kb. ennyi. Olvasd el alaposan a gumihoz mellékelt szöveget hogy hogy kell helyesen felhúzni.

2013. febr. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ja, és NE HÚZZATOK KÉT GUMIT EGYMÁSRA!
2013. febr. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
17%
kiscsillag kedves szalmavirág egyszerre használjatok 3-4 et ha ez megvan akkor teflon szallagal tekerjétek be a péniszt zacskótól makkig minimum 4 alkalommal az óramutató járásával ellenkező irényban ha van vákumfóliázó gép abba tegyétek bele 2*3 percre ha ezekután lesz baba akkor én felnevelem.figyelj már orvosok technikusok tervezték évekig aztán tesztelték ugyancsak évekeig.forgalmazzák régóta hogy a harmatos testü isten zokogó anyjának a véreres szemében szekadhatna ki?ja ha idiótán foggal nyitjátok vagy észnélül kapkodva akkor kiszakadhat góúha úgy használod ahogy kell akkor nem..néha rácsodálkozom a hozzád hasonlóak egyáltalán csoda hogy eddig életben maradtak..nem vagy valami okos..
2013. febr. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Kedves 16:59 !

Azon csodálkozol el hogy a hozzám hasonlók még életben vannak , és hogy nem lehet túl sok eszű? Bakker , erre való ez az oldal, hogy az segítséget nyújtsanak egymásnak az emberek...Inkább legyek elővigyázatos , minthogy tudatlanul megdugassam magam aztán irogassam a , lehetek terheses ' kérdéseket...De már megszoktam hogy mindig akad pár köcsögfasz az oldalon ,aki szörnyen okosnak érzi magát... Tudod én meg ilyenkor gondolkodom el hogy csak online ilyen nagy a szája az ilyeneknek...?Sajnos a Te szüleid nem védekeztek .. :D

2013. febr. 8. 17:06
 5/8 A kérdező kommentje:
Az első választ viszont köszönöm szépen :)
2013. febr. 8. 17:06
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Nem értem, milyen alapon oltogatsz, a helyes óvszer-használatról kérdezel, amikor az egészhez csak józan paraszti ész kell. Úgy kérdezed, mintha 100ból neked 98 kiszakadna, mikor még férfival sem voltál.

Ha ennyire aggódsz miatta, nem kell a sexet még erőltetni és "medugatni magad", ahogy rendkívül választékosan ezt megfogalmaztad. Maradjatok meg a kézfogásnál, közel sem értél még meg rá.

2013. febr. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igazából szerintem én is csak olyan hangnembe válaszoltam mint Te...Szerintem ez a kategória és ez az oldal pont erre való ,de nem fogok neked magyarázkodni.Látom nem nagyon értetted meg hogy mit akarok mondani , de igazából én sem téged. Feltettem egy kérdést,amire csak választ várok , nem rosszindulatot. De azt nagyon bírom , hogy ennyi alapján már tudatlannak és butának kell elkönyvelni a másikat.Ha nem rendes választ írsz , akkor inkább nem kérek semmit ,köszi.
2013. febr. 8. 18:06
 8/8 anonim válasza:
szerintem a srác használja majd és nem te, szóval ha ő tudja, nem lesz gáz. összenyomod az elején azt a kis bimbó alakú spermatárolót, aztán legörgeted a faszodon PONT (ezt mutasd meg a faszidnak)
2013. febr. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!