Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 34 éves vagyok,9 honapja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

34 éves vagyok,9 honapja szültem és most keresem a helyes fogamzásgátlo modszert. Hormonmentes lenne az ideális, Fogamzasgatlo kup. Mi a velemeny a Pharmatexrol?

Figyelt kérdés
Spirált még nem szeretnék nem birom a fémet, a hormonos tablettát peddig nem birja a májom plusz méhnyak problémáim voltak.Az ovszert a ferjem utalja, Ki szeretném probálnia Pharmatex kupot, valaki használja e, bisztonságos e ha betartod az utasittast?
2012. márc. 21. 23:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekünk bevált. De ha szeretitek az orál szexet, akkor gondold meg, mert ha felraktad, akkor már nem guszta nyalni a puncid!
2012. márc. 21. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Agytörzsi Prof. ***** válasza:
Úgy van! Kicsit habzik tőle a punci, kivéve mikor nagyon! Ezt leszámítva jó. Mondhatni, nem túl esztétikus látvány.
2012. márc. 21. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább spirál :/
2012. márc. 22. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

jaj bocsi,a méhnyak problémát csak később láttam...

esetleg hüvelygyűrű(nuvaring),pharmatex termékek,óvszer

2012. márc. 22. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

a nuvaring is hormonos!!!!!! kedves előző!!!!


nekünk már 1o hónapja bevált :D az orált meg lehet oldani, előtte legyen orálszex, aztan rakd fel a pharmatexet :) a kúpot ajánlom, mert a tabletta engem csipett..

2012. márc. 22. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Próbáld ki. De megszakítással együtt használjátok, ha nem szeretnél most babát, mert önmagában elég rossz hatásfokú.
2012. márc. 22. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A hoxa fórumán is az összes nő panaszkodik erre a Pharmatexre! Nagy a reklámja ennek is meg a másik hüvelytablettának is, de nem véd! Abortusz a vége.
2012. márc. 23. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ez mekkora marhaság.. panaszkodnak az óvszerre is, meg a tablettára is, meg még millió másik dologra, mindenkinek más jön be. mi már lassan 1 éve védekezünk igy, és semmi gáz. ha ennyire nem lenne hatékony, akkor nem forgalmaznák. sőt, ha belegondolunk, 1 kicsit is, akkor tudjuk, h az előváladékban amúgy se tuti h vannak spermiumok, ha meg vannak, azt a pharmatex simán megöli. önmagában én se biznék benne, de megszakitással esélytelen..
2012. márc. 23. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!