Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Vannak még itt olyanok, akik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még itt olyanok, akik elhatározták már, hogy soha nem fognak fogamzásgátlót szedni?

Figyelt kérdés
ha igen, miért?

2013. febr. 9. 18:22
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
87%
Én igazából nem határoztam el, de biztos vagyok benne, hogy nem fogok szedni soha életemben. 30/F
2013. febr. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
18%

Jelen. 21/F

Mert fölösleges.

2013. febr. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
igen én. A családban volt trombózis és örökölhettem a hajlamot. Emelet még az óvszerre is allergiás vagyok -.-
2013. febr. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Igen.

17/F

2013. febr. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Én nem fogok, hacsak vmi miatt nem lesz feltétlenül muszáj. Nem szimpatikus a módszer. Sajnos hormonproblémám van, így első kézből tudom, hogy milyen iszonyatosan szar érzés, ha az ember ciklusa nem működik normálisan. Most azért nem szedek tabit, mert az a gondot nem oldja meg, csak a tünetet fedi el. De ha meg sikerülne valamivel helyreállítani a peteérésem és a ciklusom, akkor nem lenne annyi pénz a világon, amennyiért hajlandó lennék leállítani a fogamzásgátlóval.

Emellett én látom a hátrányait is, nem csak az előnyeit.

2013. febr. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
6%
Szerintem a nők legbiztonságosabb fogamzásgátló módszere a gyógyszer.Nem tudom miért ne szedné valaki...Vagy ha egyik fajta nem vált be,vagy melékhatásai vannak,van több márka is.
2013. febr. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

"Nem tudom miért ne szedné valaki..."

Mert alapból nem lehet neki vmi miatt pl.?

Vagy látja a környezetében a negatív hatásait, és nem szeretné magán kipróbálni?

Egyik ismerősöm majdnem belehalt a szedésébe 21 évesen. A másiknak ki kellett műteni a melléből egy csomót.

2013. febr. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
88%
A környezetemben senkinek nem volt jó tapasztalata a fogamzásgátlóval kapcsolatban. Mindegyiknek van mellékhatása. Nekem leterhelte a központi idegrendszert, ragya lett az arcom tőle, dührohamokat kaptam, meghíztam. Szedje aki kitalálta, amúgyis férfi lehetett. A potens férfi tud szeretkezni óvszerrel is, duma hogy nem. Nincs értelme tönkretenni a nők szervezetét ilyen méreggel.
2013. febr. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
0%

7es,sok féle van,és amúgy is 99,9%nál tökéletesen működik.

Esetleg kis hízás,vagy fogyás,amit mindenkitől hallok...

2013. febr. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
89%

Köszönöm, nekem nem kell magyarázni, hogy mennyiféle van, tisztában vagyok vele, ugyanis orvosira járok.

Amíg meg tudom oldani a védekezést máshogy (és szerencsére meg tudom), addig nem szándékozom tablettát szedni.

Az meg oké, hogy a hatásfoka igen jó, de igen sokan tapasztalnak mellette mellékhatásokat.

2013. febr. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!