Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Vannak még itt olyanok, akik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még itt olyanok, akik elhatározták már, hogy soha nem fognak fogamzásgátlót szedni?

Figyelt kérdés
ha igen, miért?

2013. febr. 9. 18:22
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Hát,mindenkinek joga van,azt szedni,vagy épp nem szedni,amit akar.

Mi,vagyis hát nem mi,de érted...Szóval mi szedtük 3 évig,és semmi mellékhatás,csak hogy nincs gyerek.Most nem szedjük,mert szeretnénk babát,és kell egy kis idő,amíg kitisztul ,és utána lehet nekiállni szaporítani a népet.

Szóval itt meg semmi rossz tapasztalat...

2013. febr. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Én tartózkodom a hormonoktól. Hogy miért? Nagymamámnak hormon gondjai vannak: hol lefogy, hol meghízik, tiszta ideg mindig. Jó, persze sokféle hormon létezik, de én nem akarom a szervezetemet ilyesmivel terhelni.

Lehet megnőne a mellem, meg szebb lenne a bőröm (vagy ellenkezőleg) de akkor meghíznék stb. 3 volt osztálytársam akkorára hízott hogy szörnyű. És a tablettától.

2013. febr. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

"Szóval itt meg semmi rossz tapasztalat..."


Örülj neki! Nem mindenki ilyen szerencsés sajnos.

2013. febr. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

En szedtem nagyon regen talan 1-2 evig, de tiszta zizi voltam tole. Komoly hangulatingadozas, kis depik.. amikor abbahagytam elmult.. soga tobbet! Azota csakis ovszerrel, ami ellen egyik partneremnek se volt kifogasa.

28N

2013. febr. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szedtem soha, és biztos nem is fogok. Szerintem az ember hormonrendszere nem olyan dolog amibe bele kéne avatkozni, meg egyébként is én lehetőség szerint próbálom minimálisra csökkenteni mindenféle kemikália szedését. Védekezni lehet máshogyan is, eddig még nem történt semmi gond, ha meg ennek ellenére becsúszik egy gyerek akkor se dől össze a világ, felnőtt emberek vagyunk már.
2013. febr. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom! Soha többé nem szedek, az egyszer szent.

Többfélét is próbáltam, és mindegyik elcs*szett. Nekem is volt hangulatingadozás, dühroham, borús kedv, frigiditás, pattanások, kikezelhetetlen felfázásos tünetek, össze-vissza vérzés, hüvelyszárazság, szurkálós érzés a hasamban, hányingereskedés, mellfeszülés/csomósodás...stb. (sorolhatnám még). Amint abbahagytam a tabit, pár hét alatt szépen rendeződött minden. Normális alkatom van, nem hízom, nem fogyok, általában napra pontos a menzeszem, arcbőröm viszonylag okés, szexualitásom is rendben van. Minek cs*szném ezt el megint, és lennék egy idegbeteg, frigid nő, akinek minden nyavalyája van folyton? :)

Nekem ne magyarázza senki, hogy márpedig jó, és nem érti, hogy miért ne szedném!

Szerintem még akinek nem is okoz ilyen durva mellékhatásokat, még annak sem egészséges, sőt inkább káros. Nem akarok lebeszélni róla senkit, de elvárom, hogy mások se próbálkozzanak rábeszélni soha, aki pedig szeretne velem szeretkezni, az fogadja el szépen, hogy gumit húz...

2013. febr. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
igen, mert híztam tőle és libidóm a békasegge alá nyomta...
2013. febr. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Én. Nem szeretnék semmiféle káros mellékhatást tőle, röviden és tömören ennyi. 21L
2013. febr. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Még hozzátenném, hogy soha nem is szedtem, de még így kipróbálatlanul sem fogom kockára tenni az egészségemet, még akkor is, ha tudom, hogy nem szabályszerű, hogy mindenkinek egészségügyi gondjai lesznek a gyógyszertől. Aki velem akar lenni, húzzon gumit, vagy ha nem teszi, akkor inkább nem szexelek, lehet kicsit paranoiás vagyok a sok 'rémtörténettől', de én ezt senkinek a kedvéért sem vállalom. 21L
2013. febr. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Én.


7-8évig szedtem összevissza, mindenfélét felírtak az orvosok és igazából ami bevállt,arról is kiderült, hogy 35 éven felüli nőknek ajánlják,vagy pedig szoptatós kismamáknak. Mikor én mégcsak 16-17 voltam. És nem,nem azért szedették velem, mert nemi életet éltem,hanem más miatt....Akkor döntöttem el, hogy többé nem szedek,amikor durva ekcémát kaptam.

2013. febr. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!