Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi történik, ha a fogamzásgátl...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történik, ha a fogamzásgátlót rossz időben kezdem el szedni?

Figyelt kérdés

nem rendszeres a menzeszem,van hogy kimarad 1,vagy 2.

bnőm szerint azért,mert nagyon sovány vagyok.

szeretnék fogamzásgátlót szedni,de úgy tudom a menstruáció első napjától kell elkezdeni.

ha onnantól kezdve szedném,amikor megKÉNE jönnie,de mégsem jön meg,lehet valami bajom?és ha igen,mi?nem fog védeni?


L19


2013. febr. 11. 15:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Pajzsmirigyes vagyok, mondták, hogy emiatt is lehet rendszertelen a menstruáció. Azt érdemes megnézetned, mielőtt elkezdenéd szedni...

Meg igazából akármi is okozza, érdemes lenne előbb helyre hozni, mint hormonokkal bombáznod magad, amik csak elfedik a problémát, nem oldják meg.

2013. febr. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem véd az első levél alatt.

Meg összevissza vérezhetsz tőle.

Akkor kell elkezdeni, ha megjön, nem akkor, mikor meg kellene jönnie.

De egyébként az elsőnek igaza van. Remélem azt tudod, hogy addig lesz rendszeres vérzésed (nem menzeszed, csak megvonásos vérzésed), amíg szeded. Utána, ha abbahagyod, megint összevissza fog megjönni, sőt, az is lehet, hogy még rosszabb lesz.

2013. febr. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!