Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Van itt olyan, aki injekciós...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki injekciós fogamzásgátlóval védekezik? Tapasztalat?

Figyelt kérdés

Tényleg nincs vérzése? Tényleg hizlal? Mennyibe kerül?

Most szültem,de még szeretnénk később babát.


2013. febr. 12. 17:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Egy barátnőm csinálta, amikor bennem felmerült, nagyon határozottan lebeszélt róla. Nem hízott meg, nem volt vérzése, és egyáltalán nem volt kedve a szexhez. Egy évig csinálta, azalatt összesen kétszer szexeltek, mert egyszerűen nem tudta magát rávenni.
2013. febr. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

[link]


Kiemelném ezeket:

"Én már használtam. Mikor szoptattam, akkor ezt adattam be, de nem volt túl jó. Véreztem 1,5 hónap után, mint az állat, meg görcsöltem. Aztán utána nem adattam be, és rá 4 hónapra jött csak meg a menstruációm. "


"Én sem ajánlom. Áprilisban kaptam egy adagot, június óta nem jött meg a vérzésem. A libidót jelentősen csökkenti, és hipp-hopp felpattant rám egy csomó kiló is."


"nekem olyan vérzészavart csinált, hogy kétszer is meg kellett kaparni. :( "


"Én áprilisban adattam be alöször.Nekem semmi különösebb problémám nem volt töle azon kivül hogy azóta sem jött meg a menstruációm.Már többször voltam orvosnál,ultrahangra elküldtek ,de azonkivül semmit sem csináltak velem.azt mondták várjak türelemmel.Köszi ezzel nem lettem nyugodtabb!Csak azt nem tudom miért alkalmazzák ha ilyen sok a brobléma!Az bizti ha egyszer megjön többet nem adatom be!!!"

(írta ezt szeptemberben...)


"Én egy évig használtam,folyton kb:1 hónapig véreztem egyfolytában.A végén kórházban kötöttem ki,mert egy este tusolás után,mikor törölkőztem folyamatosan kb:1 percig folyt belőlem a vér.Nagyon megijedtem akkor,mentő vitt be a kórházba,rögtön még éjjel kikapartak. "


"Rendszertelen menzesz miatt kaptam ezen a módon a szurit,de 1 hónap elteltével igen erősen vérezni kezdtem.Egyre rondábban(alvadt vér..stb)ideges voltam,a dokim meg vérzéscsillapítót és méhgyulladás elleni gyógyszert írt fel,monván lehet,hogy ettől vérzek!Hát nem.kb 2 hónap intenzív vérzés és alig alvás miatt visszamentem,és panaszaim után gyógykaparás következett.Ez bő 1 hete volt,tegnap megint elkezdtem vérezni,ez máér tiszta őrület!2x kaptam a de proverás szuriból.legközelebb februárban kéne kapnom,de tuti nem kérem."


"1 szurit kaptam eddig, júniusban. Utána a következő mensesem kezdetétől (július) folyamatosan véreztem, 6 hétig. a múlt héten megkapartak. "


Van egy-kép pozitív válasz is, de a negatív jóval több.

2013. febr. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!