Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Symicia szedőknél hasonló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Symicia szedőknél hasonló tapasztalat?

Figyelt kérdés

Most kezdtem el szedni a Symicia fogamzásgátlót, szülés után három hónappal.

A menzesz első napján szedtem be az első szemet, két hete folyamatosan van menzeszem, eddg egy betét elég volt egy nap, nem volt sok, tegnap óta már napi két-három betét is kell.

El fog ez múlni, a szervezetem hozzászokik vagy váltsak másik gyógyszerre?

Olvastam hoyg hasonló gondok voltak másnál is, nade két hete egyfolytában megvan, ez már nekem kicsit sok.

Régen Novinettét szedtem, azzal semmi gondom nem volt, de az ára miatt váltottam és a nőgyógyász azt mondta ez most a legújabb, a legjobb és a legkisebb hormontartalmú.



2012. dec. 11. 13:12
 1/4 anonim válasza:

Nekem is volt kellemetlen tapasztalatom ezzel a gyógyszerrel.

Bár én nem voltam még terhes,és nekem a menstruációmba nem zavart be (nem is volt ideje), de én pár nap után borzasztóan kipattogtam. Az egész testemen piros pattanáskinézetű pöttyök jelentek meg, a hasamon,és ágyéktájon. Elég sokat olvastam, hogy ez a gyógyszer nem a legjobb. Jobb ha leállsz a szedésével,és mihamarabb nőgyógyászhoz fordulsz!

2012. dec. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Kérdezetm a dokimat de azt mondta hogy jelenleg ez a legjobb a piacon, és hogy ezek a tünetek normálisak. Szerinte várjuk meg a 3 hónapot amíg beáll a szervezetem.

Tökéletes fogamzásgátló mindenesetre, mert lassan 4. hete vérzek így nincs is szex!!! :(

2012. dec. 14. 13:54
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt tőle semmi ilyen baj. Első 3 napon voltak alhasi fájdalmaim, ennyi. Az, hogy ennyi ideje vérzel, azzal már nőgyógyászhoz kéne menni.
2012. dec. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem az első hétben volt pecsételővérzésem és az első 3 hónapban néha mellérzékenységem. Ennyi, viszont én sem szültem még.
2012. dec. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!