Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » ZOELY fogamzásgátló tabletta?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

ZOELY fogamzásgátló tabletta? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Ma voltam nőgyógyásznál, gyógyszert irtani, eddig "nem éltem" szexuális életet. Az orvos a Zoely-t írta föl. Édesanyámmal átböngésztük a betegtájékoztatót, a mellékhatásoknál volt pár, amitől görcsbe rándult a gyomrom. Utánanéztem a neten és elég sok negatív tapasztalatról olvastam. Kicsit tartok most tőle, de azzal nyugtatom magam, hogy az orvos csak tudja, mit ír fel. Tudom, hogy mindenkinek a szervezete máshogy reagál, de... Szeretném tudni, hogy nektek milyen tapasztalataitok vannak?

2013. febr. 15. 23:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Milyen negatív tapasztalatokat olvastál?
2013. febr. 15. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
lekvár
2013. febr. 15. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Legtöbb helyen elhízást, libidó-csökkenést, gyulladt pattanásokat, hasmenést, vérzés kimaradását és/vagy egyáltalán a 3 hónap alatt egyszer sem volt menses. És csak kb. 2-3 lánytól olvastam olyat, hogy elégedettek vele.
2013. febr. 15. 23:59
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem is ezt írta fel elsőre az orvos. 3 hónap után lecseréltettem. Borzalmas volt... Gyulladt pattanások, hüvelyi szárasság, nagyon erős libidó csökkenés. Ha jót akarsz inkább nem szeded be!
2013. febr. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én 9 hónapig szedtem,de lecseréltem,mert 2 hónap kivételével közti vérzésem volt.Hízni nem híztam,a libidóm is rendben volt,az arcom kicsit "ragyásabb"lett.Ha nincs közti vérzésem meg lettem volna elégedve vele. A mensesem olyan 3-4 napig tartott,minimális volt,elég volt a tisztasági betét.Szóval én sajnálom,hogy közti vérzésem volt,mert nem cseréltem volna le,pláne,hogy a mostanitól (Dienille) pár napja emelkedett a vérnyomásom.Vagyis nem tudom ettől-e,de nem iszok koffeines italt és nem dohányzom,szóval elképzelhető,nemsoká hívom a doktornőm mi legyen ezzel.
2013. febr. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Pradagast válasza:

úú, nekem is rémes volt. 2 hónapig, amíg szedtem, a libidóm a béka ülepe alatt volt. Mondanom sem kell, majdnem ráment a kapcsolatom!

Mondjuk az igaz, h gyerek se nagyon csúszhatott be, szóval elég biztos fogamzásgátlás, de hát a fogamzás közelébe sem kerül az ember, úgy könnyű :D

2013. ápr. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nos, ideírom a saját tapasztalataimat is, hátha segít valakinek. Nekem sem vált be. Öt hónapig szedtem, az első három hónapban semmi probléma nem volt. Utána viszont kvázi terhességi tüneteket produkáltam, reggeli és esti rosszullétek, hányinger, hasmenés, nagyon erős levertség, nem bírtam enni, lefogytam 4 kilót, és sokszor lettem depis hangulatú. 10 hónap szünet után most másik tabit szedek.
2014. jún. 17. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!