Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit csináljak? Ha elmegyek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Ha elmegyek dokihoz és megvizsgál nem kell jönnie szülőnek, ugye? Ha ír fel valami esemény utánit azt én kiválthatom? Nem kell aláírnia senkinek? Vény nélkül nem lehet venni? Kb mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
Lefeküdtem a barátommal, először nem sikerült gumival, majd abba is hagytuk. Aztán amikor ismét felállt neki, gumi nélkül csináltuk, de kivette. Eldöntöttem hogy nem olvasgatok ilyen hülye kérdéseket itt, de csak foglalkoztat. Volt már 2 olyan eset ahol gumi nélkül csináltuk a volt barátommal, ott is idegeskedem de megjött. A gond az, hogy nagyon változó a menstruációm, múltkor októberben, most meg januárban jött meg.. :STudom hogy sok ilyen kérdés van, meg hogy nem kellett volna, de attól hogy elolvasom a 100. olyan választ, nem lesz másabb. Köszi előre is.

2013. febr. 17. 19:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Ahhoz, hogy megvizsgáljon, nem kell veled mennie senkinek, viszont az esemény utáni tabletták ha jól tudom, vénykötelesek. Felírja, te pedig kiváltod. Egy-két ezer forintból kijön. Aztán menjetek el szépen a barátoddal a boltba, és vegyetek gumit...
2013. febr. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
egy 72órás kb 5-8ezer forint...
2013. febr. 17. 22:13
 3/3 Okitomano válasza:

Nekem az unokatesom járt így(lány)!

Ahoz hogy elmenj nőgyógyászhoz nem kel szülő ha elmultál 14éves..

Viszont az esemény utani kivaltasahoz 16ev felettinek kell leni.(de nem mindenhol nézik). Ja és nagyon fontos!! Ne hasznalj gumit!! Nem bizható meg( szeméjes tapasztalat) a tabletta a legjobb, vagy a nőgyógyász által felhelyezett fogamzsgatló( a nőnek)!!

2013. febr. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!