Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Barátnőmmel készülünk az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nellnell kérdése:

Barátnőmmel készülünk az "első alkalomra". Szerintetek melyik a legbiztonságosabb óvszer, és hogy hol érdemes megvenni. Ja és hülyén néznek ez eladók 18 év alatti vásárlóra?

Figyelt kérdés
2013. febr. 18. 17:23
 1/7 anonim ***** válasza:
én masculant használok 900ft a 10db és nekem eddig bevált és nem néznek hülyén de ha rám hallgatsz akk tescoban veszed önkiszolgálónál
2013. febr. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

de a tescos az mégis csak tescos nem?

meg sokan azzal szórakoznak, hogy kilukasztgatják..

2013. febr. 18. 17:39
 3/7 anonim ***** válasza:

Urban legend. Tudod, mit jelent?


Az óvszer dobozban van, a dobozt még nejlon is védi.

NEM lehet úgy kilyukasztani, hogy ne vedd észre már a csomagoláson.

Sérült csomagolásút pedig értelemszerűen nem veszel.


A legbiztonságosabb óvszer az, amit még pluszban spermicides ("kisfickógyilkos") síkosítóval is ellátnak.

Ilyen pl.: a fehér Lifestyles (Lifestyles Ultra Safe a neve). Ez még szakadás esetén is nagyobb biztonságot nyújt.

Viszont erre néhányan allergiások.


Egyébként pedig: olvassátok el a használati utasítást és tartsátok be minden szavát!

Ha így tesztek, akkor minimális az esély balesetre.

2013. febr. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem fognak hülyén nézni az eladók, mert 18 alatti vagy. Én is vettem már óvszert is, terhességi tesztet is és 16nak néznek (több vagyok), mégsem volt egy rossz szó, sem pillantás sem. Amúgy a rossmanba vegyél. :) Csak a pénztárig kell vele elsétálnod.
2013. febr. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Bármelyik óvszer jó, ha megfelelően használjátok. Figyeljetek oda és nem lesz baj, bárhol meg lehet venni (drogéria, szupermarket). Senki nem fog hülyén nézni rád.
2013. febr. 19. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Méret a fontos ! Masculan 52 lifestyle 53 durex 53-54 éd az xxl ek 57 mm esek..én is 18 alatt vagyok kaptak anyáéktól masculant de lelankadtam tőle... aztán durex 54(elite,fertherlite vagy mi :) ) és most durex xxl_t használok :) eladók nem nagyon néznek, de ha gagyit veszel pl.preventino akk lehet meglesz a véleményük...eddig nekem csak a müllerben néztek az xxl miatt picit de mivel már töbször is vettem már megszokták :D
2013. febr. 24. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Dehogyis nem lehet lukas a tescos gummancs Még pedig úgy, hogy valamelyik aljas egy tűvel jukakat szúr a dobozon át. Hoppá igaz. Egyébként én olyan gumit ajánlok a minek a végén eleje kis jukacska van. Mert így garantált a nemzet szaporulata, tehát találkozik a nemzet gyarapodása és a fityess kormány ne tovább vágya.
2014. okt. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!