Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tegnap voltunk együtt a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap voltunk együtt a barátnőmel. A menzesze 3 napjában volt. Elszakadt az ovszer es en elmentem. Szerintetek erdemes esemény utanit bevennie? (menzesz alatt be szabad venni? ) És%ban mennyi az eselye hogy terhes lesz?

Figyelt kérdés
Ugy is elveszem de meg legalabb 2 ev mulva mert nagyon szeretem!!! Én 20 Ő 18 éves. (Tudom hülyeség volt ilyenkor csinálnunk)Kérlek SEGITSETEK!!!
2010. máj. 10. 10:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
A megnyugvás miatt vehet be egy 72 órásat, de nem sok az esélye, hogy a 3. napon teherbe esne.A dokihoz menjetek el, és ő megmondja, hogy érdemes-e bevenni.De ha van nektek otthon ilyen tabletta,akkor beveheti.De mondom nem sok az esélye a terhességnek.
2010. máj. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
ha épp megvolt neki, amikor együtt voltatok, igen kicsi az esélye, hogy baba legyen, nyugi. (én nem vennék be esemény utánit, kva nagy löket hormon)
2010. máj. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
73%

Egy dolgot tudok: egy nő bármikor teherbe eshet (még menstruáció alatt is). Az esemény utáni tablettát aktus után max 48 órán belül kell bevenni (úgy emlékszem), addig használ. Óriási hormonadagot tartalmaz, egy nőgyógyász szerint egy nőnek életében max 1x lenne szabad ilyet bevennie (biztos túloz azért, de nem egészséges dolog, annyit leszűrtem belőle). Én a helyetekben intézkednék!

Ismerek lányt, aki menzesz elmúlta után 1-2 nappal lett terhes, pedig elvileg nem lehetett peteérése. (Ld. első mondatom: bármikor lehet peteérés.)

2010. máj. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
0%
Nyugi, nem terhes. 0 %-ék, hogy terhes.
2010. máj. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Remélem, ebből sokan okulni fognak! Aki nem akar még gyereket, annak védekeznie kell! (Saját tapasztalat: Durex Elite és más Durex óvszer még sosem szakadt el.)
2010. máj. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:

Azoknak akik azt írják, h kicsi az esélye: igen, ez így van, de van esélye, sajnos! Amikor az ismerősöm terhes lett, annak is kicsi volt az esélye.

Az abortusz nem szép dolog, én az esemény utáni tablettát javaslom.

2010. máj. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Először is köszi a gyors válaszokat!

Mi is arra gondoltunk hogz veszélyes lenne esemény utánit bevenni Nem magyarországiak vagyunk es itt az embernek meg kel valogatni a dokiait. Itt vény nélkül lehet kapni ilyen tablettát. Eldöntottük, hogy házasságig minnél kevesebbet fogjuk csinálni.

2010. máj. 10. 10:30
 8/13 A kérdező kommentje:
Hát nekünk pont Durex Elite szakadt el, és ezáltal mar nem nagyon bizok a Durexben.
2010. máj. 10. 10:31
 9/13 anonim ***** válasza:
Én szinte sosem menstruálok,mindig gyógyszer segítsége kellett,h menstruáljak,az orvosom mégis azt mondta,hogy menstruáció nélkül is lehet peteérésem,észrevétlenül,ha jelentkezik vérzés,ha nem(szóval védekeznem kell nekem is)...szóval én a helyetekbe sürgősen orvoshoz mennék!
2010. máj. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Egyébként még 1 kérdésem lenne. Van olyan tabi amit a terhesség 1-ő hónapjában kelyik ismerősömnek irta fel a doki es bevált. Mi a véleményetek erről?
2010. máj. 10. 10:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!