Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Befolyásolja a fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Befolyásolja a fogamzásgátló hatékonyságát?

Figyelt kérdés
Sziasztok, a barátnőm ma a HÉTFŐ feliratú helyett a CSÜTÖRTÖK feliratút vette be véletlenül,és pénteken kezdődik a "szünet". Szerinte ez nem okoz problémát mivel Symiciát szed,amiről azt mondta hogy egyfázisú. Először is az mit jelent,és igaza van? Mert én így kicsit izgulok. Köszönöm a válaszokat. 20/F

2013. febr. 18. 20:15
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
ha egyfázisú, akkor nem
2013. febr. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
De honnan tudjam hogy egyfázisú???? Ez a kérdés..
2013. febr. 18. 20:18
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Beütöd a google-be a nevét, és elolvasod a betegtájékoztatót! Könyörgöm, férfi vagy, nem majom! Tudsz olvasni! De egyátalán hogyan merülhet fel benned, hogy a barátnőd hazudott? Minek fekszel le így vele, ha nem bízol benne?
2013. febr. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Ismeritek azt a fogalmat hogy betegtájékoztató?
2013. febr. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
megnézed és ha mindegyik kis tabletta egyforma akkor egyfázisú... és nem,nem befolyásolja.
2013. febr. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Onnan tudhatod,hogy rákeresel erre interneten,és ha az áll a betegtájékoztatóban,hogy x mennyiségű y hormont tartalmazó fogamzásgátló tabletta,akkor abból mindegyik ugyanaz szem ugyanezt a hatóanyagot tartalmazza.Ugyanúgy néznek ki pl.

Teljesen mindegy,hogy nem azt vette be,ugyanaz van benne.

És szerintem bízz jobban a barátnődben,ő tudja,hogy mi a helyzet.

2013. febr. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
A betegtájékoztató csak annyit ír amennyit az utolsó,de én csak arra voltam kiváncsi hogy akkor nem gond-e ha felcserélte azt a két szemet,ő sem tűnt valami magabiztosnak a mondókájában és nekem pedig a betegtájékoztatóból nem derült ki hogy probléma-e ha össze cserél kettőt...
2013. febr. 18. 20:31
 8/18 anonim ***** válasza:

Mondjuk beütöd a google-ba és elolvasod a tájékoztatót?

De egyébként ha ennyire nem bízol a nődben, akkor MIÉRT NEM HÚZOL KOTONT????

2013. febr. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

"nekem pedig a betegtájékoztatóból nem derült ki hogy probléma-e ha össze cserél kettőt..."


Látom a logika nem az erősséged.

Olvasd már el a hatóanyagát...

2013. febr. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
De benne van abban a kib*szott betegtájékoztatóban, csak tudni kellene szöveget érteni.
2013. febr. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!