Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Három hónapos inekciós fogamzá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Három hónapos inekciós fogamzásgátlásról mik a tapasztalatok? Meghízás, hangulatváltozás, egyéb mellékhatások, stb.

Figyelt kérdés
Mennyire kell figyelni a 3 hónapot? Ha csúszik a következö oltás, akkor semmi védelem nem áll már fenn? Illetve mi történik, ha valaki terhes, és mégis kap 1 inekciót?
2013. febr. 19. 15:43
 1/10 anonim ***** válasza:

Ha rám hallgatsz, eszedbe sem jut ezzel védekezni.

[link]

Olvasgasd a tapasztalatokat az első hozzászólástól kezdve.

2013. febr. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszi...

Esetleg mit ajánlanál? A tabletta nekem nem jött be, ugyanis képtelen vagyok rendszeresen szedni. (Sokszor elfelejtem bevenni. :s)

A gumiért nem vagyunk oda, a spirálról lebeszéltek, mert méhnyakrákot okozhat, ráadásul eléggé drága..


A pesszárium milyen?

2013. febr. 19. 21:21
 3/10 anonim ***** válasza:

Hát ha csak amiatt nem tetszik a tabletta, hogy rendszeresen kell szedni, akkor hüvelygyűrű. Ugyanúgy hat, mint a tabletta, csak nem bevenni kell, hanem felhelyezni a hüvelybe, onnan szívódik fel. Havonta egyszer felrakod meg leveszed, ennyi. Viszont igen borsos ára van.


Amúgy a személyes véleményem az, hogy bár a gumi "kényelmetlen", inkább az, mint a hormonok.


A pesszárium is jó ötlet, de azt csak külföldről lehet rendelni, és spermiciddel együtt kell használni, mert anélkül nem olyan hatékony.

2013. febr. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A spirál egyébként nem okoz méhnyakrákot. A sima spirál nem is drága, csak a hormonos. De 5 évig jó.

Viszont azt csak akkor teszik fel, ha már szültél.

2013. febr. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
spirált nem csak akkor teszik fel ha szültél, osztálytársamnak is az van, még nem szült, 17 éves. csak kisebb méretűt kapott. mellesleg anyám spriállal lett terhes és azóta se találták meg neki. lehet belenőtt öcsémbe kitudja.. én gyűrűt használok, én csak jót tudok róla mondani, mellesleg az ára ugyanott van mint a tablettáknak.
2013. febr. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

5-ös: "lehet belenőtt öcsémbe, nem tudom..." :)

ezen majdnem besz@rtam :)

köszi a jó hangulatért, eléggé búvalb@szott vagyok ma :)

2013. febr. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszi válaszokat!

A tablettával nem csak az a bajom, hogy sokszor elfelejtem, vagy késöbb veszem be, hanem a hormon is zavar.


A spirált kicsit drágállom. (Oké, tudom, hogyha az összeget eloszom 5 évre, akkor nem olyan sok.) Viszont nem biztos, hogy 5 évig bent akarom hagyni. Lehet, hogy már 1-2 év múlva szeretnénk még 1 gyerköcöt. De 5 éven belül biztosan.

Az egyetlen ami biztos, hogy fél éven belül semmiképpen nem akarok teherbe esni.

2013. febr. 24. 10:09
 8/10 anonim ***** válasza:

"hanem a hormon is zavar". Miért, szerinted az injekcióban mégis mi van?

Fél évet meg ki lehet bírni gumival is. Nm olyan szörnyű az.

2013. febr. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
6-os, örülök hogy sikerült mosolyt csalnom az arcodra :D
2013. febr. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Esetleg helyi fogamzásgátlás (hüvelybe helyezhető tabletta, kúp pl. Pharmatex)?? Viszont ez az orális örömöket zárja ki.
2013. márc. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!