Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Van itt olyan, aki vett már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki vett már be esemény utáni tablettát?

Figyelt kérdés

mennyi ideig késett a havi?


nekem kb 2 napon belül megjött tőle(akkorra is vártam)

és a következő kimaradt teljesen.

tiszta ideg vagyok!!

ugye nem sok esély van arra hogy terhes lettem?

ha igen,Chuck Norris lesz a neve:=(



2013. febr. 22. 21:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%

És ennek a kérdésnek mi értelme, Ha más azt írja, hogy nem lett terhes, akkor automatikusan te sem lehetsz? Vagy mi?

Parázás helyett inkább menj el szépen a boltba, és vegyél egy tesztet. Azonnal ki fog derülni, hogy lesz-e kis Chuck Norris vagy sem.

Mások tapasztalataival lóf.szra sem mész.

2013. febr. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nem, nem sok esélye van. 1000-ből 1 akinek nem jön be.

Sajnos (azaz most már annyira nem is sajnos) az exem nővérének így lett baba. De annak ellenére, hogy nagyon nem várt volt, szívesen fogadták:) De nagyon nagyon kicsi az esélye... De ha össze jön, akkor segítek a név engedélyezésében.. .:D

2013. febr. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Ha meg csak azért tetted fel a kérdést, hogy vki megnyugtasson:

Menzesz előtt két nappal alapból elég kicsi az esély a terhességre. Egy vérzésed meg is jött.

De mivel nem lehet kizárni, ahelyett, hogy homokba dugod a fejed, és vársz addig, amíg esetleg rúgni fog, inkább vegyél tesztet!

2013. febr. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

83%-osnak FÉLIG igaza van:

az lenne egy biztosabb pont, ha elmennél tesztet venni.


de amúgy a gyógyszert is mások tapasztalata által fejlesztették ki. mert marha sok emberen letesztelték. szval ez nem igaz, h felesleges más tapasztalatára hallgatni.

2013. febr. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
45%

Utolsó: Ó bakkr, de okos vagy.

Csak tudod nem mindegy, hogy vmit több ezer emberen tesztelnek, vagy beírnak ide 3-an.

Ne akarjunk már 3 emberből statisztikát csinálni.

Egyébként meg %-ra pontosan le van írva a betegtájékoztatóban, hogy mennyi az esély a terhességre. Csak hát ugye el kellene olvasni...

2013. febr. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

1-2 biztató mondatot várt a kérdező (saját tapasztalatok alapján) és erre egy nyers betegtájékoztató nem képes. Ebből nem statisztikát akar csinálni, csak megnyugodni pár órára - mert gondolom nem akar elszaladni az ügyeletes gyógyszertárba késő este.

A betegtájékoztatóval együtt erre te sem vagy képes, mégis itt próbálod oltani a népet.

2013. febr. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Talán olvasd el a második kommentemet is, mielőtt magyarázol.
2013. febr. 22. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

az előző menses rendes volt?

uána nem eshettél teherbe?nekem nem bántotta a ciklusomat

2013. febr. 23. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Ez az oldal arra van h kérdezzünk, könyörgöm.. Kíváncsi vagyok, kivel hogyan történt ez a 'sajnálatos' esemény.

Azóta nem voltunk együtt a barátommal, mert nem akarok még jobban idegeskedni. A tabletta után 2nappal megjött, hivatalosan múlt hétvégére lett volna esedékes, de semmi jele a Mikulásnak!!

2013. febr. 23. 15:24
 10/12 anonim ***** válasza:
hmmm tesztelj szerintem mindenképp...nem valószinű de egy barátnőm igy maradt terhes...
2013. febr. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!