Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Van itt olyan, aki vett már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki vett már be esemény utáni tablettát?

Figyelt kérdés

mennyi ideig késett a havi?


nekem kb 2 napon belül megjött tőle(akkorra is vártam)

és a következő kimaradt teljesen.

tiszta ideg vagyok!!

ugye nem sok esély van arra hogy terhes lettem?

ha igen,Chuck Norris lesz a neve:=(



2013. febr. 22. 21:39
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

aki esetleg hasonló ügyben találna rá a kérdésre:

végül megjött,18 napot késett.

2013. márc. 6. 13:06
 12/12 anonim válasza:

Bár már nem aktuális, a további érdeklődők számára: nekem 2012 áprilisában volt szükségem esemény utáni tablettára. A következő menzeszem pár nap késéssel ugyan, de jelentkezett, az azutáni hónapban viszont teljesen kimaradt. Nekem Escapelle tablettát írt fel az orvos és több ismerősömtől is hallottam, hogy a tabletta bevétele után megjött nekik, az azt követő hónapban viszont kimaradt.

Ne felejtsük el, hogy hatalmas hormondózisról van szó, tehát nem csoda, hogy megbolygatja a szervezetet, de ettől függetlenül az idegeskedés elkerülése végett mindenkinek azt tanácsolom, hogy vegyen egy terhességi tesztet, ha a menzesz rendetlenkedik. Csak hogy megnyugodjon az illető. :)

2013. márc. 11. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!