Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Segít a Yasminelle a pattanáso...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segít a Yasminelle a pattanásos bőrön?

Figyelt kérdés
Az első levélen vagyok túl, de most több a pattanásom, mint előtte. Pedig reménykedtem, hogy ez majd helyrehozza az arcomat. Lehet, hogy később majd javulni fog? Valahol azt olvastam, hogy több hónap is kell, mire javulás érezhető.
2008. jún. 6. 19:57
 1/1 anonim ***** válasza:

Igen, segít. Legalább is a többségnek. Most eleinte összezavarja a hormonjaidat, de aztán rendesen beáll. Utána segít a pattanásaidon is. Én kb másfél hónapja hagytam abba a szedését, azóta "kirügyeztem", mert nálami is összezavarta az évek óta beállt rendet. De majd letisztulok, ha beáll a rendes hormonális működés.


Ha mégsem javulna a helyzet néhány hónap alatt, szólj az orvosodnak, és ír ki másikat. Gondolom 3 hónapot kaptál elsőnek. ez alatt kiderül, jó lesz, vagy más kellene.

2008. jún. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!