Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hüvelygyűrű kiknek ajánlott?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hüvelygyűrű kiknek ajánlott? Hány éves kortól?

Figyelt kérdés
2013. febr. 23. 12:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Nézz utána googlén kisfiam.
2013. febr. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Olyanoknak, akik babot vagy más hüvelyest termelnek, attól a ponttól, hogy őstermelők lettek.
2013. febr. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azoknak ajánlott, akik nem szedhetnek tablettát. Ebben is van hormon, de kevesebb. És akármettől lehet használni. De tájékoztatóban minden le van írva, hogy mikor nem ajánlatos használni, hogy kell használni, mellékhatásai.
2013. febr. 24. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én 16 éves koromban kezdtem, meg voltam vele elégedve. teljes biztonságérzet és akkor sincs gond ha megbetegszel és ilyen olyan gyógyszereket írnak fel vagy ha megy a hasad akkor mi a teendő
2013. febr. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!