Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mikor lesz kapható már a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Katicabogár 1989 kérdése:

Mikor lesz kapható már a hormon mentes fogamzásgátló? Mert szedtem fogamzásgátlót és nagyon rossz hatásal volt a szervezetemre ( hiztam, hányingerem volt . Stb) probáltam több félét de egysem volt jó.

Figyelt kérdés

2013. febr. 23. 13:03
 1/6 anonim ***** válasza:
védekezzetek mással, ennyire egyszerű, én soha nem szedtem fog.gátlót
2013. febr. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ovszer de a barátom nem akar mert neki igy nem jó a sexuális együttlét .
2013. febr. 23. 13:11
 3/6 anonim ***** válasza:

Van hormonmentes megoldás: óvszer, spermici, spirál stb.

De olyan, amit beszedsz, és véd, de nem hormonális, olyan soha nem lesz. A peteérés maga egy hormonok által irányított folyamat, mindenképpen bele kell szólni ahhoz, hogy ne legyen peteérés.

A partnered ne rinyáljon. Még mindig jobb a gumi, mint a szexmentes élet vagy egy nem kívánt terhesség. A védekezés nem "szeretem-nem szeretem" kérdése.

Vagy próbáljátok ki a pharmatexet, de megszakítás nélkül nem sokat ér.

2013. febr. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%
Nem jó a szex a barátodnak gumival? Mért, a gyerek jobb lenne? -.- ne viccelj már! Nekem a férjemmel átlag 2 órás a szeretkezés, a nagy része előjáték-petting-orális szex, ami után is elégedett vagyok már mindennel, és a párom is, mindketten kielégítjük egymás vágyait, a szex során pedig igenis felhúzza a gumit, mert egyikünk sem akar gyereket. Azt hiszem azt a kis kényelmetlenséget el lehet viselni, és megfelelően lehet "kártéríteni" ezért...
2013. febr. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
53%

Hormon van benne, csak állítólag egyre kevesebb.

Nem hiszem, hogy enélkül meg lehetne oldani. Ha nincs jó hatással a szervezetedre, és a párod mégsem hajlandó óvszert húzni, akkor talán le kéne cserélned a pasit egy kevésbé g.örényre.

2013. febr. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2013. febr. 23. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!