Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló miatt lehet-e...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló miatt lehet-e hosszu ideig barna folyás?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szedtem egy fogamzásgátlót ( zoely) 1 hónapig, mivel nem vált be írattam az orvosommal egy másikat( Jangee), amit már 1 évvel ezelőtt szedtem, és minden rendbe volt vele. Viszont amióta ujra a Jangee-t szedem barna folyásom van..de nem kicsit hanem eléggé. Amikor abba hagytam az előző gyógyszert ( Zoely) azután nem jött meg a havim se. Ez a barna folyás már 2 hete tart.. csinűltam tesztet is ami negatív lett. Ez a folyás lehet-e a gyógyszer váltás következménye? Vagy össze függhet-e vele??? Előre is köszönöm a segítséget!

2013. febr. 24. 17:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Inkább candida gomba
2013. febr. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor orvoshoz kellene menni?
2013. febr. 24. 17:53
 3/4 anonim válasza:
vagy fel vagy fázva, nem fáj a derekad?
2013. febr. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

nem, nem fáj... vannak más problémáim is.. Évek óta elő jön az hogy nagyon csíp amikor pisilek, még nem tudtak nekem erre semmilyen értelmes választ adni az orvosok, kb. havonta elö jön..

és evvel kapcsolatban kezeltek utoljára felfázással, de nem jött rendbe.

mindig húgyúti fertőzéssel, húgycsö/hólyag gyulladással stb. kezelnek :/

2013. febr. 24. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!