Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 35 vagyok a férjemmel egymásna...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

35 vagyok a férjemmel egymásnak estünk reggel, mikor a gyerekek suliba mentek Soha nem voltunk ilyen bolondok Légyszi ne kövezzetek meg de nem védekeztünk . ( utána rögtön a fürdőbe mentem hüvely üblítés zuhannyal. Menjek esemény utániért? Vagy elég?

Figyelt kérdés

2013. febr. 25. 09:49
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
90%
*megkövezés*
2013. febr. 25. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
80%
Menjél...Hüvelyöblítés felesleges volt..
2013. febr. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
89%
igen menj eseményutániét, mert ha elment benned semmit nem ér a hüvelyöblítés. Amire odaértél már fel tudott jutni a méhedbe.
2013. febr. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
91%
35 vagy, anyuka, és úgy gondolod hogy elég a hüvelyöblítés. Már ne haragudj, de hasonló szintű kérdéseket szoktak feltenni a 14 évesek.
2013. febr. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 Johnny B. Goode ***** válasza:
20%

Hát, nem hinném, hogy az öblítés elegendő, azonban az esélyek nagyon lecsökkentek.


Szerintem vagy vegyél be esemény utánit vagy bízz Természetanya gondoskodásában, azért nem olyan egyszerű ám a mai világban teherbe esni (tisztelet a kivételnek)

2013. febr. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
63%
Ennek a kérdésnek nem értem az alapját v. csak én vagyok simán hülye? Szóval pontosan tudod mikor volt az utolsó menstruációd és gondolom már ismered is magadat. Ne haragudj tudd már eldönteni mit kell tenned. N
2013. febr. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
16%
Esetleg mielőtt 35 éves anyuka létedre össze vissza rohangálsz nézz meg egy ovulációs naptárat.
2013. febr. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
40%

A hüvelyöblítés CSAK akkor lehet hatásos, ha erősen ecetes vagy jódos vízzel végezted. Nagyanyáink is ezt csinálták.

Síma víz nem ér semmit.

2013. febr. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Sajna én nem tudom kiszámolni ezeket a dolgokat,az utolsó menzeszem február 10-14 volt...Mikor vegyek tesztet? ne gonoszkodjatok,érzem én is mekkora barom vagyok...
2013. febr. 25. 10:15
 10/20 anonim ***** válasza:
41%

Szerintem semmi jogunk megkövezni.

Az esemény utánitól nemcsak megnyugodsz majd, hanem ki is zárod a baba lehetőségét, akkor meg már szerintem megéri. Legközelebbre pedig rejtsetek el néhány gumit a szekrényben...

2013. febr. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!