Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nem tudom mi van velem de ez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mi van velem de ez így nem normális, ugye? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Április végén volt egy vesemedencegyulladásom amire kaptam elég sok erős gyógyszert, utána következő héten pedig mandulagyulladásom lett, még egyhetes antibiotikum szedés. Utána meg kellett volna jönnie 17-én májusban de nem jött meg csak 21-én. A patikában azt mondták h a gyógyszerek miatt amit a betegségemre kaptam. 21-én megjött de csak pecsételős ..VAgyis szinte semmi, A legnagyobb baj h én akkor úgy gondoltam h ez menstruáció és bevettem először (Eddig nem szedtem még fog. gátló tabit)a Belarát. ÉS szedtem a pecsételő menstruáció pedig még egy hétig folytatódott.Aztán egyik nap mikor szeretkeztünk a barátommal megjött de teljesen normálisan.És már egy hete megvan normálisan. CSak az a baj h nem tudom h ezt a fog.gátlótól van-e h megjött normálisan v mitől? Meg h nem baj h elkezdtem szedni a Belarát mikor még csak pecsételetem..?Lehet ebből bajom?Mert tnap naon megvolt és eszméletelenül görcsöltem..Mit tegyek?HAgyjam abba a gyógyszert a 21nap után v. nem tudom...
2008. jún. 7. 12:39
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb, ha bejelentkezel a nőgyógyászhoz, és tőle kérsz tanácsot, ő biztosan tud segíteni!
2008. jún. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
addig is ne hagyd abba a tabit, aztán a doki megmondja mi legyen
2008. jún. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!