Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Megszakításos módszer?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megszakításos módszer?

Figyelt kérdés
Ha megszakításos módszerrel van együtt egy pár és aktus után a nő elmegy pisilni,de nem érzi/látja, hogy folyna ki belőle a sperma, akkor a férfi tuti, hogy nem élvezett belé? Bocs a hülye kérdésért, de pár napja ezen gondolkodom, miután olvasgattam pár fórumot.
2013. márc. 2. 16:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Előváladéktól is lehet terhes, ami nem látszik.
2013. márc. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Persze, ezt én is tudom. A kérdés inkább arra irányult, hogy a nő mindenféleképpen érzi, ha a férfi benne ment el (nem tudta "időben" megszakítani)?
2013. márc. 2. 16:13
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem. Kis mennyiségű ondót nem fog észrevenni.
2013. márc. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
0%

Az a baj hogy ezt nem érzed, sőt legtöbben azt sem ha teljesen elmegy benned a párod.

Kevés rá az esély hogy teherbe ess, főleg ha előtte volt előjáték és esetleg ott már megvolt az előváladék, mi azt mindig megvártuk és utána még bírta sokáig.

2013. márc. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!