Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Még így is összejöhet terhesség?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még így is összejöhet terhesség?

Figyelt kérdés
Ciklus 6. napján (még van egy kis vérzés, átlagban 26 napos ciklusok), megszakításos módszerrel való együttlét (már ha nevezhető annak, mert még jóval a vége előtt befejeztük). Nem az érdekel, hogy terhes vagyok-e, csak, hogy milyen esélyek vannak ilyenkor.

2013. febr. 3. 14:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Nagyon kevés.
2013. febr. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Van rá esély. Az teljesen mindegy, hogy jóval a vége elött befejeztétek, elő váladéktól ugyanúgy lehetsz terhes. Menstruáció alatt is teherbe lehet esni..
2013. febr. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Valadektol nagyon nagyon nagyon ritka a teherbeeses.Mindenki ugy beszel rola mint a pisilesrol,holott valos esetekbol nagyon keves van.Kicsi az eselye. En 3%-ot tippelek teherbeesesre.
2013. febr. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Hát ha megszakításos módszerrel csináljátok, sport nyelven semmi esélye a terhességnek. Mi a párommal a ciklus 5. napjától amikor már neki nincs vérzése egészen a 9. napig fogamzásgátló, gumi, megszakítás, és más hasonló módszer nélkül, szabadon szeretkezünk... remélem értitek. Úgy kalkulálok, hogy az ondósejtek életképessége 24 óra. Most járunk a 10 napnál, nála az ovuláció pedig rendszeresen a 13-14. napon van. Ennél fogva nincs mit megtermékenyíteni az ondósejteknek. Nekem bevált ez a módszer már kb. 4 éve.

De a termékeny napok alatt is általában megszakításos módszerrel csináljuk, vagy a végén orálisan fejezi be barátnőm. Az előváladékról és az esetlegesen benne lévő nagyon kevés ondósejtekről annyit, hogy a hüvelybe kerülve normális esetben gyengén savas PH fogadja őket, és mivel ők az enyhén lúgos PH-hoz vannak szokva, ez elég ahhoz hogy elpusztuljanak. Szóval nem olyan egyszerű a dolog mint ahogyan azt sokan gondolnák...

27 F

2013. febr. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

2. vagyok. Nekem élő példám van az előváladékra. 2,5 éves :)

De lényegtelen. :)

2013. febr. 6. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is így születtem :)

szóval a válaszom igen :)

2013. febr. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!