Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek normális? 3 hete...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális? 3 hete kezdtem el szedni a Jangee-t, és most kellett volna először megjönnie de nem jött. Miért lehet ez?

Figyelt kérdés
Illetve mennyire kell tartani a "közel azonos időt"? 1-2 óra eltérés számít?

2013. márc. 2. 22:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha 3 hete szeded, akkor még pár nap múlva kell megjönnie, neem?
2013. márc. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

1-2 óra eltérés nem számít.

Én néha még 2-4 órát is kések vele.

Én este fél 8-kor szoktam bevenni,és ha elmegyek este valahova,akkor este 11-12 körül.

Mikor vetted be az utolsó szemet a levélből?

Nekem van,hogy csak a 4.nap jön meg.

2013. márc. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én is ugyan ezt szedem és nekem mindig a 4. nap délutánján jön meg
2013. márc. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
tegnap kellett volna megjönnie, ez az 1. hónap h szedem, és eddig sose késett 1 napot se
2013. márc. 3. 11:59
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem robot vagy,hogy percre pontosan jöjjön meg.

Ilyen a szervezet,sok minden hat rá.

Ettől még nincs semmi baj,és nem vagy terhes.

Majd ha már régóta szeded,rájössz,hogy lesz még olyan,hogy nem a szokott időben jön meg.

2013. márc. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
most ezt nem értem. ez az első hónap h, szeded, de azt írod eddig még sose késett? nincs ebben egy kis ellentmondás??
2013. márc. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Major Roxanne ***** válasza:
Most kezdted el szedni a tablettat, teljesen uj a szervezetednek, belekavar az eddig megszokott dolgaidba. Meg az is normalis ha az elso honapban nem jon meg, persze ha szeretkeztetek akkor fent all a terhesseg veszelye. De ha nem, akkor szerintem ne aggodj, hozza kell szoknia a szervezetednek, vard meg a kovetkezo havit. Egyebkent meg barmikor meg johet, egyik ismerosomnek a 7 napos szunet 6. napjan jott meg az elso level utan.:)
2013. márc. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
én pl hétfőn veszem be az utolsót és szombaton reggel jön meg!
2013. márc. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
hát nemtudom, most elég erős fehéres folyásom van, az normális?
2013. márc. 5. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!