Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tegnap bevettem az Escapelle...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap bevettem az Escapelle antibébi tablettát, de még nem jött meg, miért?

Figyelt kérdés
Tegnap reggel suli előtt elmentem a barátomhoz és szexeltünk, azomban történt egy kis baleset...a gumi kilyukadt és ezt csak aktus után vettük észre. Aztán kimosakodtam, és elmentem suliba, de nem volt elég pénzem gyógyszerre. Szóltam a legjobb barátnőmnek és ő meg suli után (4 felé) eljött elébem, és elmentünk a gyógyszertárba. amikor haza értem (fél5-5 óra körül) akkor bevettem a gyógyszert (ettem előtte, és utánna csak lenyeltem). A használati utasításban sem magyarus,sem angolul nem írta, hogyan kell bevenni. Szóval az óta eltelt egy nap, a gyógyszerész pedig azt mondta, hogy 24 órán belül meg kell jönnie a menzeszemnek, de semmi nem történik. Mit csináljak?

2013. márc. 5. 17:34
 1/10 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de azt nem hiszem el, hogy nem volt benne a tájékoztatóban, hogy hogyan kell beszedni és mi a hatása.

Melyik gyógyszer volt az?

Az meg hülyeség, hogy azonnal meg kell jönnie a menzesznek.

Hol tartasz a ciklusodban?

2013. márc. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
ott írja szépen, hogy ESCAPELLE a gyógyszer neve, és nem azt írtam, hogy nem írja hogy kell bevenni, hanem hogy olyan nyelven amit megértek, nem írta!
2013. márc. 5. 18:12
 3/10 anonim ***** válasza:

Én ha jól emlékszem ugyanezt vettem be, és nekem utána 1 hónapig kimaradt.

Ne aggódj, lehet, hogy Neked is összezavarta most a hormonháztartásod.

2013. márc. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
2013. márc. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 D'a ***** válasza:
párnap múlva fog megjönni :) nekem úgy volt :)
2013. márc. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
nekem 5-6 nappal később jött meg utána,ahogy az le is volt írva a használati utasításba. de nem muszáj megjönnie egyből,az lehet,hogy rendesen jön meg vagy később vagy előbb,ne aggódj!
2013. márc. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
barátnőmnek két hét múlva jött meg. Ne aggódj.
2013. márc. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
most nem azért, de a magyar törvények szerint nem lehet áruba bocsájtani olyan terméket, amin nem szerepel magyar használati utasítás. ha igaz, amit írsz, fel is lehetne őket jelenteni...
2013. márc. 10. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem nem folyásolta be a gyógyszer a ciklusom, lehet neked sem fog. Teljes normális ha nem vérzel. Semmi aggodalom :)
2013. márc. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
nem Magyarországon vettem a terméket, hanem vajdaságban, ahol csak szerbül írta a használati utasítást...
2013. márc. 10. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!